PDA

View Full Version : نرفتن به اکتیویتی دیگر در navigation drawer

mehrdad85
چهارشنبه 12 مهر 1396, 01:34 صبح
سلام
دوستان من به اندروید مسلط نیستم.کدی نوشتم که میخوام در navigation drawer با کلیک بر روی هر کدوم از گزینه های دراور به اکتیویتی خاصی بره. برای این کار هم از Intent استفاده کردم؟ایا اصلا این کار من درسته و یا اینکه راهکار بهتری برای این کار هستش؟
جدایی از این نمیدونم چرا این دستور کار نمیکنه.نمونه کد براتون میگذارم ممنون میشم یه نگاه بندازید و راهنمایی کنین.
یه سوال دیگه هم دارم و اون این که چکار باید بکنم که برای باز کردن دراور نیازی نباشه که اونو به سمتی بکشم و با کلیک کردن بر روی ایکنی که بالای صفحه سمت چپ هستش دراور باز بشه؟

mDrawerList.setOnItemClickListener(new AdapterView.OnItemClickListener() { @Override
public void onItemClick(AdapterView<?> adapterView, View view, int position, long l) {

if (position==5){

Intent ContactIntent=new Intent(MainActivity.this,Contact_Us.class);
}
mDrawerList.setItemChecked(position, true);

mDrawerLayout.closeDrawer(mDrawerList);

}

بینهایت ممنون و سپاسگزارم.

Nevercom
چهارشنبه 12 مهر 1396, 17:00 عصر
شما فقط یک شئ Intent رو ایجاد کردید که به خودی خود کاری نمیکنه، این شئ رو باید پاس بدید به متد startActivity تا به اکتیویتی مقصد بره

mehrdad85
پنج شنبه 13 مهر 1396, 22:00 عصر
سلام
در مورد این موضوع کسی میتونه کمک کنه؟

یه سوال دیگه هم دارم و اون این که چکار باید بکنم که برای باز کردن دراور نیازی نباشه که اونو به سمتی بکشم و با کلیک کردن بر روی ایکنی که بالای صفحه سمت چپ هستش دراور باز بشه؟

.