PDA

View Full Version : سوال: هایلایت متن و ذخیره در بانک

spsgorgan
چهارشنبه 12 مهر 1396, 15:48 عصر
دوستان سلام وقت بخیر
من برای یه پروژه کوچیک نیاز دارم یه متن رو از دیتابیس بخونم به کاربر نمایش بدم. کاربر بتونه بخشی از متن رو هایلایت بکنه و یا مثلا زیرش خط بکشه و سری بعدی که باز کرد همونجا رو دید خط کشی و هایلایت باقی مونده باشه(ذخیره بشه). این متن ها هم چون مهم هستند نباید قابلیت کپی کنه . حالا من 2 تا سوال دارم:

1 : چه پیشنهادی برای هایلایت و خط کشی زیر دارید ؟

2 : با فرض اینکه ما نمیخوایم واسه کاربر sql server لوکال نصب کنیم و دیتابیس آنلاین داریم چطوری من میتونم موارد سوال 1 رو ذخیره داشته باشم آفلاین که سری بعدی که آفلاین باز کرد ببینه .

ممنونم

samiasoft
پنج شنبه 13 مهر 1396, 14:43 عصر
دوستان سلام وقت بخیر
من برای یه پروژه کوچیک نیاز دارم یه متن رو از دیتابیس بخونم به کاربر نمایش بدم. کاربر بتونه بخشی از متن رو هایلایت بکنه و یا مثلا زیرش خط بکشه و سری بعدی که باز کرد همونجا رو دید خط کشی و هایلایت باقی مونده باشه(ذخیره بشه). این متن ها هم چون مهم هستند نباید قابلیت کپی کنه . حالا من 2 تا سوال دارم:

1 : چه پیشنهادی برای هایلایت و خط کشی زیر دارید ؟

2 : با فرض اینکه ما نمیخوایم واسه کاربر sql server لوکال نصب کنیم و دیتابیس آنلاین داریم چطوری من میتونم موارد سوال 1 رو ذخیره داشته باشم آفلاین که سری بعدی که آفلاین باز کرد ببینه .

ممنونم

شما متنا رو داخل ریچ تکست باکس بنویسید و با قالب خود ریچ تکست باکس ذخیره کنید هرتغییراتی که روی اون انجام بدید رو میتونید بعدا باز ببینید...اعم از هایلایت کردن و...

برای هایلایت و... با ریچ تکست باکس هم سورس زیاده سرچ کنید

spsgorgan
دوشنبه 24 مهر 1396, 16:33 عصر
ممنونم از پاسختون. من همینکارو کردم. این متنی که از دیتابیس میاد html هست و تونستم با یک html richtextbox اینو بخونم . اما عکس ها نشون نمیده . پیشنهادی دارید ؟

ROSTAM2
دوشنبه 24 مهر 1396, 16:43 عصر
بصورت Stream هرچي رو ذخيره كنيد مثل ي فايل عمل مي كنه! Binary, Bytes, Stream, MemoryStream جستجو كنيد.