PDA

View Full Version : درج DataGridView در یک فایل PDF

kfaghih
شنبه 15 مهر 1396, 12:37 عصر
با سلام و آیا راهی هست که بشه با استفاده از کتابخانه itextsharp یا هر کتابخانه دیگه ای چند DataGridView رو در یک فایل PDF دخیره کرد و چند خط نوشته هم در اون نوشت؟
پ ن : عذر می خوام منظور از کلمه اول عنوان درج هست که اشتباه تایپ شد و ویرایش هم نمی شه

danialafshari
شنبه 15 مهر 1396, 13:20 عصر
با سلام
بهترین راه استفاده از یکی از ابزارهای گزارشگیری هست
ابزارهای زیادی هست : StimulReport - Fast Report - Crystal Report
موفق باشید

رامین مرادی
شنبه 15 مهر 1396, 13:47 عصر
با سلام
بهترین راه استفاده از یکی از ابزارهای گزارشگیری هست
ابزارهای زیادی هست : StimulReport - Fast Report - Crystal Report
موفق باشید
ایرادی که ممکنه تو اینا هم باشه فونت یا بعضی مواقع با فارسی درست جور در نمیاد.
کاربر گزارش مثلا با فونت بی کودک میخواد اما این فونت تو نمایش حروف انگلیسی دچار مشکل میشه.

samiasoft
شنبه 15 مهر 1396, 22:23 عصر
ایرادی که ممکنه تو اینا هم باشه فونت یا بعضی مواقع با فارسی درست جور در نمیاد.
کاربر گزارش مثلا با فونت بی کودک میخواد اما این فونت تو نمایش حروف انگلیسی دچار مشکل میشه.

خب به جای فونت های سری b باید از فونت های یونیکد استفاده بشه تا چنین مشکلی نباشه

فونت های سری IR و سری A از جمله فونت های یونیکد هستند و توصیه میشه در گزارشگیری حتما از چنین فونت ها استفاده بشه تا مشکلاتی نباشه

بنده اینارو در یک پکیج جمع اوری کردم با دسته بندی یونیکد اگر خواستید در کانال میتونید دانلود کنید

رامین مرادی
یک شنبه 16 مهر 1396, 09:54 صبح
خب به جای فونت های سری b باید از فونت های یونیکد استفاده بشه تا چنین مشکلی نباشه

فونت های سری IR و سری A از جمله فونت های یونیکد هستند و توصیه میشه در گزارشگیری حتما از چنین فونت ها استفاده بشه تا مشکلاتی نباشه

بنده اینارو در یک پکیج جمع اوری کردم با دسته بندی یونیکد اگر خواستید در کانال میتونید دانلود کنید
در صورت امکان لینک دانلود رو در اینجا بزارید

danialafshari
یک شنبه 16 مهر 1396, 21:15 عصر
در صورت امکان لینک دانلود رو در اینجا بزارید
فکر میکنم منظور از فونت های IR همون iranyekan ,... باشه که پولی هست و باید خریداری کنید
سری فونت A

samiasoft
دوشنبه 17 مهر 1396, 18:57 عصر
فکر میکنم منظور از فونت های IR همون iranyekan ,... باشه که پولی هست و باید خریداری کنید
سری فونت A

خیر منظور از سری ir همان فونت هایی هستند که توسط شورای عالی استانداردسازی شده اند و رایگان هم هست...
از لینک زیر میتوانید دانلود کنید
http://p30download.com/fa/entry/45312/