PDA

View Full Version : سوال از پردازش تصویر در #c

aminp30
پنج شنبه 20 مهر 1385, 15:52 عصر
سلام خدمت اساتید عزیز
چند تا سوال در مورد پردازش تصویر در سی شارپ داشتم. اولیش اینه:
من میخوام روی یک تصویر garyscale یک سری عملیات پیکسلی انجام بدم. توی سی شارپ setpixel و getpixel رو برای تصاویر رنگی دیدم. ولی من میخوام برای هر پیکسل عدد سطح خاکستری اون رو بخونم یا بنویسم. اگه میشه راهنمایی کنین.
خیلی ممنونم.

aminp30
شنبه 22 مهر 1385, 16:39 عصر
خیلی از راهنماییتون ممنونم.
حالا همونطوری اینو هم راهنمایی کنین:
چطور میشه برای برنامه #C یه فایل اجرایی EXE درست کرد که روی کامپیوترهایی که VS روشون نصب نیست درست کار کنه؟ یا اینکه باید براش installer ساخت؟

yasak5
شنبه 22 مهر 1385, 16:55 عصر
سلام،

چطور میشه برای برنامه #C یه فایل اجرایی EXE درست کرد که روی کامپیوترهایی که VS روشون نصب نیست درست کار کنه؟ یا اینکه باید براش installer ساخت؟
برای اجرا شدن نرم افزار های ساخته شده توسط #C احتیاج به Net Framework. هست که نصب شده باشه. درغیر اینصورت Net Framework. باید نصب بشه تا EXE مربوطه درست کار کنه.

اَرژنگ
یک شنبه 23 مهر 1385, 04:10 صبح
خیلی از راهنماییتون ممنونم.
حالا همونطوری اینو هم راهنمایی کنین:

VS با net framework. فرق داره.

Amir Oveisi
یک شنبه 23 مهر 1385, 12:58 عصر
میتونین setup درست کنین و یا ساده ترش این که publish کنین

rostamkhani
دوشنبه 01 آبان 1385, 01:43 صبح
سلام خدمت اساتید عزیز
چند تا سوال در مورد پردازش تصویر در سی شارپ داشتم. اولیش اینه:
من میخوام روی یک تصویر garyscale یک سری عملیات پیکسلی انجام بدم. توی سی شارپ setpixel و getpixel رو برای تصاویر رنگی دیدم. ولی من میخوام برای هر پیکسل عدد سطح خاکستری اون رو بخونم یا بنویسم. اگه میشه راهنمایی کنین.
خیلی ممنونم.

تصاویر garyscale اگر به صورت RGB تو برنامه باز کردی عدد R یا G یا B باید هر سه یکی باشند مثلا 177.177.177 پس اگر تصویر garyscale باشه هر سه RGB سطح خاکستری تصویر رو احتمالا بده ( شما امتحان کن ببین میشه یا نه )