PDA

View Full Version : گرفتن کامپونت behcomponents

alijavadi123
جمعه 21 مهر 1396, 22:31 عصر
با سلام دوستان من کامپونت behcomponents رو واسه ویژوال استدیو 2015 میخوام نصب کنم اما نمیتونم از سایت دانلود کنم اگه کسی داره آپلود کنه و لینکشو بده دانلود کنم خیلی ممنون

danialafshari
جمعه 21 مهر 1396, 22:53 عصر
با سلام
behcomponent

alijavadi123
شنبه 22 مهر 1396, 06:56 صبح
خیلی ممنون از شما یه سوال دارم آیا messegebox فارسی وجود داره در این کامپونت

رامین مرادی
شنبه 22 مهر 1396, 08:52 صبح

داره اما متاسفانه یه باگ اساسی داره. کاش اونم رفع کنن.
باگش هم اینه که وقتی شما کلید هاتونو میزارید بله یا نه که باید دکمه بستن غیر فعال باشه(علامت ضردر) که غیر فعال نیست اگه کاربر رو اون کلیک کنه به منزله زدن کلید بله هست.که منطقا باید کلید نه باشه.

danialafshari
شنبه 22 مهر 1396, 10:17 صبح
بله داره
به شکل زیر میتونید استفاده کنید

if (BehComponents.MessageBoxFarsi.Show("danialafshari", "Info", BehComponents.MessageBoxFarsiButtons.YesNo, BehComponents.MessageBoxFarsiIcon.Help) == DialogResult.Yes)
{
MessageBox.Show("OK");
}

داره اما متاسفانه یه باگ اساسی داره. کاش اونم رفع کنن.
باگش هم اینه که وقتی شما کلید هاتونو میزارید بله یا نه که باید دکمه بستن غیر فعال باشه(علامت ضردر) که غیر فعال نیست اگه کاربر رو اون کلیک کنه به منزله زدن کلید بله هست.که منطقا باید کلید نه باشه.
مشکلشو حل کردم ورژن جدید را دانلود کنید
موفق باشید

رامین مرادی
شنبه 22 مهر 1396, 11:34 صبح
مشکلشو حل کردم ورژن جدید را دانلود کنید
موفق باشید

در صورت امکان اگه اپن سورس هست سورس رو هم همینجا بزارید

danialafshari
شنبه 22 مهر 1396, 12:20 عصر
سورس در سایت موجوده
http://barnamenevis.org/showthread.php?349320-سورس-کد-کامپوننت-BehComponents-(تقویم-و-تاریخ-شمسی)

mobtadi2009
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1398, 16:23 عصر
ممنون از شما
من ی مشکل اساسی دارم تو استفاده از این کامپوننت اونم اینکه وقتی میرم رو اون فرمی که از این کامپوننت استفاده کردم این خطا "To prevent possible data loss before loading the designer, the following errors must be resolved:" رو میاره و نمیذاره حالت دیزاین فرمم بیاد بالا ولی وقتی تو بخش کد دیزاین فرمم، اون بخشهایی که از این کامپوننت استفاده کردم، کامنت کنم درست میشه! ضمنا کلا تو موقع RunTime از این لحاظ مشکلی ندارم!