PDA

View Full Version : مشکل در اجرای برنامه روی سیستم مشتری و عدم build شدن

Yanehsar
یک شنبه 23 مهر 1396, 20:31 عصر
سلام دوستان
وقتی که فایل برنامه رو روی سیستم مشتری اجرا میکنم اصلا باز نمیشه بدون اینکه خطایی بده(پوشه Debug رو انتقال دادم روی سیستم مشتری البته)

146760

ضمن اینکه اومدم پروژه یه بار clean کردم و مجددا build کردم که build نشد و پیام 1 up to date مواجعه شدم مشکل کارم کجاست به نظرتون!!!!!! ممنون میشم راهنمائیم کنید
146761

danialafshari
دوشنبه 24 مهر 1396, 03:07 صبح
با سلام
این خطاها رو بیشتر وقتی دیدم که دات نت .Net Framework روی سیستم مقصد نصب نبود و یا ورژنش دقیق مال برنامم نبود
توجه کنید بعضی از dotnet ها شامل چند نسخه هستند و بعضی ورژن ها شامل نسخه 32 بیتی و 64 بیتی هستند و شما بهتره کاملترین رو نصب کنید
و دات نت های بالا فقط خودشونن و متاسفانه دات نت های پایین تر رو پشتیبانی نمیکنند
اگر مطمئن هستید که همه فایل های dll همراه برنامه است و Copy Local شون برابر True هست دات نت full رو نصب کنید و برای تست دات نت پروژتون رو بیارید پایین و روی سیستم مقصد اون دات نت رو نصب و تست کنید
موفق باشید

ROSTAM2
دوشنبه 24 مهر 1396, 15:44 عصر
سلام دوستان
وقتی که فایل برنامه رو روی سیستم مشتری اجرا میکنم اصلا باز نمیشه بدون اینکه خطایی بده(پوشه Debug رو انتقال دادم روی سیستم مشتری البته)

146760

ضمن اینکه اومدم پروژه یه بار clean کردم و مجددا build کردم که build نشد و پیام 1 up to date مواجعه شدم مشکل کارم کجاست به نظرتون!!!!!! ممنون میشم راهنمائیم کنید
146761
دوست عزيز پروژه شما هيچ خطايي نداده اون بروز رساني هم اطلاع داده كه يك خروجي پروژه بروز رساني شده..
بهتر است براي برنامه تان يك پروژه نصب با خود vs ايجاد كنيد، با اين كار همه component ها و ابزار مورد نياز پروژه بصورت خودكار اضافه مي شوند.