PDA

View Full Version : پیاده سازی یک الگوریتم کلاسترینگ به روش نگاشت و کاهش به زبان جاوا

Armiya_2017
سه شنبه 02 آبان 1396, 13:12 عصر
سلام
میخاستم از دوستان خواهش کنم کسی میتونه با اسپارک به زبان جاوا تو پیاده سازی یه الگوریتم کلاسترینک DBSCANبهم کمک کنه.
البته تمام موارد باید پیاده سازی بشه و کتابخونه استفاده نکنم.
البته این کد (https://github.com/sashashan/mapreduce/blob/master/mrknnj-release/hbrj/de/lmu/ifi/dbs/elki/algorithm/clustering/DBSCAN.java) رو تو اینترنت پیدا کردم ولی باهاش مشکل دارم

vahid-p
سه شنبه 02 آبان 1396, 20:00 عصر
سوالتون از حد یک تاپیک پرسش و پاسخ فراتره و خودش ممکنه در حد یک پروژه باشه.
برای همین بعید میدونم اینجا به جواب برسید. من با اسپارک کار کردم اگر تو مفاهیم مشکل داشتید شاید بتونم راهنمایی کنم ولی اینی که مطرح کردید، مفهوم نیست، شاید بشه گفت یک پروژه است. اگر سوالی در خصوص خود اسپارک داشتید و نه الگوریتم خاصی، تاپیک جدید باز کنید.

Armiya_2017
چهارشنبه 03 آبان 1396, 22:32 عصر
ممنون از پاسختون
میخاستم بپرسم ممکنه برتامه رو با کمک شما استپ بای استپ پیش ببرم ؟ فقط من حداکثر 7 روز بیشتر وقت ندارم برا تحویلش . من یه مقاله خوندم در باره اش که اومده دی بی اسکن رو با اسپارک پیاده سازی کرده. من از محیط intellij idea برای نوشتن استفاده میکنم که اسپارک 2.2 روش نصبه. اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم.

vahid-p
چهارشنبه 03 آبان 1396, 23:46 عصر
پروژه و تمرین درسی در این انجمن کلا کار نمیشه. جزئی و در قالب مفاهیم بحثش جداست.

تنها حالت استپ به استپ لااقل از نظر من این هست که سوالاتتون رو به صورت جزئی (نه کل صورت مسئله) در قالب مفاهیم به صورتی که جنبه آموزشی داشته باشه در تاپیک جدید مطرح کنید (که در این صورت مبحث آموزشی هست و ددلاین هم نداره) احتمالا جواب هم بگیرید. اما چنین سوالاتی که به یک الگوریتم نامعروف یک مقاله در یک ابزار خاص اشاره داره، قالب آکادمیک و تحقیقی دارد و از بحث "برنامه نویسی جاوا" خیلی خیلی فاصله دارد.

البته تو پست قبل هم گفتم، "اگر سوالی در خصوص خود اسپارک داشتید و نه الگوریتم خاصی، تاپیک جدید باز کنید." و قصد ندارم با این پست که مطلب جدیدی نگفتم، وقتتون هدر بره.

اگر هم ددلاین اهمیت داره و میخواید حتما پروژه (غیردرسی) انجام بشه، چنین انجمنی شاید جوابگوی نیاز شما نباشه اما سایت هایی برای انجام پروژه مثل "دورکار" و "پونیشا" وجود دارد.

موفق باشید