PDA

View Full Version : سیستم مورد نیاز برای برنامه نویسی اندورید

farzamking
جمعه 12 آبان 1396, 11:24 صبح
سلام دوستان خسته نباشید ، من یه چندتا سوال داشتم
اول این که میشه با B4A برنامه های با کیفیتی نوشت ؟ ( من با C# زیاد کار کردم ، فکر کنم زبان بیسیک راحت تر باشه ، اینطوره ؟ )
و دوم این که برای برنامه نویسی اندورید چه سیستمی مورد نیازه ؟
و این که به نظرتون بازار اندورید اشباع نشده ؟ یعنی میشه درآمد زایی کرد؟ :لبخند:
من قبلا قصد داشتم با اندروید استودیو کار کنم منتهی سیستم نکشید ، الان من روی این سیستم چقدر باید خرج کنم تا بتونم با اندورید استودیو برنامه نویسی کنم ؟

http://s8.picofile.com/file/8310791976/Untitled.png

با تشکر

mz6488
جمعه 12 آبان 1396, 16:33 عصر
سلام
سیستم تون باید حداقل رم 8 رو داشته باشه و cpu corei5
در مورد بیسیک هم نمیگم نمی تونید اپ بزرگی و خوبی درست کنید ولی مطمئنا با اندروید استودیو میتونید اپ خیلی بهتر و بزرگتری درست کنید.شما که با c# زیاد کار کردید اتفاقا خیلی بهتره که با اندروید استودیو کار کنید تا بیسیک
نگران بازار کارش هم نباشید نهایتش میتونید با تیم همکاری کنید که اپ رو تو پلتفرم های دیگه هم درست کنن

علیرضا5
جمعه 12 آبان 1396, 23:45 عصر
سلام
سیستم تون باید حداقل رم 8 رو داشته باشه و cpu corei5

پس ای ول به سیستم خودم که دوهسته ای و رمشم ۲ هست ولی اندروید استودیو رو نصب کردم و استفاده می کنم

البته ناگفته نمونه که یه مقدار سرعتش کمه و شبیه ساز رو هم بی خیال شدم و برنامه هام رو با اتصال کابل گوشی به سیستم چک می کنم

به هرحال اگه سیستمتون از سیستم من پایینترهست بی خیالش بشید یا ارتقاش بدید

farzamking
شنبه 13 آبان 1396, 00:40 صبح
پس ای ول به سیستم خودم که دوهسته ای و رمشم ۲ هست ولی اندروید استودیو رو نصب کردم و استفاده می کنم

البته ناگفته نمونه که یه مقدار سرعتش کمه و شبیه ساز رو هم بی خیال شدم و برنامه هام رو با اتصال کابل گوشی به سیستم چک می کنم

به هرحال اگه سیستمتون از سیستم من پایینترهست بی خیالش بشید یا ارتقاش بدید

درود ؛ بنده هم سیستمی مثل سیستم شما رو دارم ولی اندورید استودیو خیلی از جوانب مهمش برام اجرا نمیشه !