PDA

View Full Version : محیط کارا و مناسب برای طراحی ظاهر view ها

Xcalivorse
جمعه 12 آبان 1396, 17:50 عصر
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من تازه دارم کار با mvc رو شروع میکنیم. در طراحی view ها محیط مناسبی ارائه نشده تا اینجا که من دیدم و صفحات مورد نظر را مجبورم در dreamweaver طراحی کنم و کد های تولید شده را به view مورد نظر منتقل کنم. آیا راه حل بهتری برای طراحی ویو ها هست ؟
در ضمن برای گرفتن خروجی از ویو مورد نظر نمیشه کاری کرد که از ویو (البته مسلما بدون تفسیر کدها توسط razor) یه preview گرفت ؟
با شتکر و سپاس از همه شما عزیزان

Xcalivorse
شنبه 13 آبان 1396, 01:40 صبح
یعنی یکی نیست جواب بده ؟

Moien Tajik
شنبه 13 آبان 1396, 10:15 صبح
خود محیط VS محیط بدی نیست ، اما درسته بهترین حالت برای طراحی وب رو نداره ، میتونید از VSCode استفاده کنید که با پلاگین های زیادی هم که داره بسیار کار رو راحت میکنه.

در ضمن برای گرفتن خروجی از ویو مورد نظر نمیشه کاری کرد که از ویو (البته مسلما بدون تفسیر کدها توسط razor) یه preview گرفت ؟
روی ویو مورد نظرتون کلیک راست کنید و View in Browser رو بزنید. ( CTRL + Shift + W )

hakim22
شنبه 13 آبان 1396, 13:42 عصر
بهترین راه برای طراحی ویو استفاده از کد است. این روشی است که همه ی طراحان وب ازش استفاده میکنند. ابزارهای طراحی مانند Dreamweaver کد مازاد زیادی تولید میکنند که کار رو شلوغ میکنه و حرفه ای نیست.

شما می توانید صفحه را در مرورگر باز کنید و بعد از تغییر رفرش کنید. البته VS ابزاری به نام Browser Link که وقتی تغییری در طراحی سایت میدید اونو بلافاصله در مرورگر اعمال میکنه (حتی برای CSS هم کار میکنه) همینطور این ابزار روش معکوس هم کار میکنه. یعنی اگر در مرورگر یک متنی دیدید که لازم به تغییر داشت با کلیک می توانید مستقیما به کدش در VS بروید و تغییر بدید.