PDA

View Full Version : مشکل در راه اندازی اندروید استودیو

mohsendab
شنبه 27 آبان 1396, 18:56 عصر
سلام دوستان . من وقتی اندروید استودیو رو میخوام راه بندازم اصلا وارد برنامه نویسی اندروید نمیشه و وارد برنامه نویسی جاوا میشه . مثلا از من اسم اپلیکیشن نمیخواد . به جاش اسم پروژه میخواد . وارد برنامه هم میشه ولی اصلا شبیه اندروید استودیوی مخصوص اندروید نیست کلا شده جاوا . خواهشا راهنمایی کنین تا حالا ده بار نصب کردم هر بار با یه مشکلی روبه رو شدم :گریه:

hharddy
شنبه 27 آبان 1396, 20:03 عصر
SDK نصب کردید؟

sara_aryanfar
شنبه 27 آبان 1396, 21:54 عصر
پروژه قبلی رو خب ببندید اتومات میرید به صفحه ساخت پروژه جدید

sara_aryanfar
شنبه 27 آبان 1396, 22:00 عصر
پروژه قبلی رو خب ببندید اتومات میرید به صفحه ساخت پروژه جدید شما دارید در محیط یک پروژه دیگه اقدام به new می کنید

mohsendab
شنبه 27 آبان 1396, 23:48 عصر
jdk رو نصب کردم و معرفی کردم . تو قسمت CMD هم ورژن رو میخونه
بعد اندروید استودیو رو نصب کردم . منظورتون از sdk چیه دقیقا میشه واضح بگین ممنون . چون قبلا یه بار نصب کردم و همچین مشکلی نداشتم :افسرده:

mohsendab
شنبه 27 آبان 1396, 23:49 عصر
SDK نصب کردید؟

jdk رو نصب کردم و معرفی کردم . تو قسمت CMD هم ورژن رو میخونه
بعد اندروید استودیو رو نصب کردم . منظورتون از sdk چیه دقیقا میشه واضح بگین ممنون . چون قبلا یه بار نصب کردم و همچین مشکلی نداشتم

mohsendab
شنبه 27 آبان 1396, 23:51 عصر
پروژه قبلی رو خب ببندید اتومات میرید به صفحه ساخت پروژه جدید شما دارید در محیط یک پروژه دیگه اقدام به new می کنید

نه اصلا اینطور نیست . از همون اول که اندروید استودیو میاد بالا به حالت intelliji میاد و به حالت اندروید نمیاد(به همین حالتی که نو شکل میبینین) . هر بار هم که new میزنم یا قبلی رو می بندم همینطور میشه :گریه:

hharddy
یک شنبه 28 آبان 1396, 13:00 عصر
منظورم SDK خود اندروید هست.
بعد از نصب باید برید به مسیر Configure >'Setting' > 'System Settings' > 'Android SDK' ,
و مسیر SDK که نصب کردید و قرار بدید

mohsendab
یک شنبه 28 آبان 1396, 21:19 عصر
منظورم SDK خود اندروید هست.
بعد از نصب باید برید به مسیر Configure >'Setting' > 'System Settings' > 'Android SDK' ,
و مسیر SDK که نصب کردید و قرار بدید
Android studio من به صورت bundle هست و sdk با خودشه . مسیر نصب sdk کجاست که خودش شناسایی نمیکنه آخه ؟