PDA

View Full Version : مشکل در TextBox

hossein fatemi
یک شنبه 23 مهر 1385, 18:49 عصر
با سلام
بار اول که دو تا Textbox میزارم تانام کاربری و رمز عبور رو داخلش وارد کنم دفعه دوم تا حرف اول نام کاربری رو میزنم لیست قبلیها باز می شه و با انتخاب نام کاربری رمز عبور هم به صورات خودکار انتخاب میشه
در ضمن این کار توی اجرای دستورات هم خلل ایجاد میکنه
لطفا راهنمایی کنید

zarrin_306
یک شنبه 23 مهر 1385, 23:18 عصر
دقیقاً متوجه نشدم
نیاز به توضیح بیشتر و واضح تر هست

powerboy2988
یک شنبه 23 مهر 1385, 23:23 عصر
منظورت اینه که save شده ؟؟؟

hossein fatemi
دوشنبه 24 مهر 1385, 10:15 صبح
منظورت اینه که save شده ؟؟؟
باریکلا منظورم همینه چیزایی که وارد می کنم ذخیره میشه بعد حرف اولشو که میزنم لیست کلمات ذخیره شده باز میشه و با انتخاب نام کاربری رمز عبور هم به طور اتوماتیک انتخاب میشه

alireza_CBoy
دوشنبه 24 مهر 1385, 16:59 عصر
دوست عزیز زمانی که برنامت رو می بندی و بعد دوباره اجرا می کنی باز این مشکل رو داری یا فقط user هایی که در آخرین اجرا وارد کردی میاد ؟ ( چون دوتا احتمال وجود داره )

programmermp
سه شنبه 25 مهر 1385, 11:10 صبح
ببین دوست عزیز

ممکنه خاصیت autocomplete تکست باکس رو تغییر داده باشی یک نگاه بکن

در غیر اینصورت من فکر نکنم همچین چیزی ممکن باشه

zarrin_306
سه شنبه 25 مهر 1385, 21:42 عصر
ببینم شما میخوایید در اصل دنبال یک رکورد بگردید
درسته

Mohammad .net
سه شنبه 25 مهر 1385, 21:49 عصر
باریکلا منظورم همینه چیزایی که وارد می کنم ذخیره میشه بعد حرف اولشو که میزنم لیست کلمات ذخیره شده باز میشه و با انتخاب نام کاربری رمز عبور هم به طور اتوماتیک انتخاب میشه
شما مطمئن هستید که توی Window Application این اتفاق می افته؟

اگر بدون کد نویسی اینطور شده خیلی دوست دارم بدونم چطوری ؟!!!!

alireza_CBoy
چهارشنبه 26 مهر 1385, 13:17 عصر
دوست عزیز زمانی که برنامت رو می بندی و بعد دوباره اجرا می کنی باز این مشکل رو داری یا فقط user هایی که در آخرین اجرا وارد کردی میاد ؟
این دوستمون که جواب نداد ولی اگر وقتی برنامه بسته میشه و بعد دوباره اجرا میشه باز این مشکل وجود داره ، بنظر من مسئله PropertyBinding است یعنی در یک فایل XML داره Save میشه و گرنه در حالت عادی همچین چیزی امکان نداره ( آخه بالاخره باید از یه جایی این اطلاعات خونده بشه یا نه !!! )