PDA

View Full Version : گرفتن اطلاعات از یک جدول با 3 روش مختلف

mahmood.m
یک شنبه 12 آذر 1396, 20:50 عصر
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان بزرگوار و محترم

من یک جدول دارم مثلا به اسم posts پست ها که پست های کاربران در این جدول هست حالا من میخوام با سه روش مختلف و سه فایل php اطلاعاتی رو از این جدول بگیرم مثلا ما سه بخش داریم به اسم پست های من و دوستان - بهترین پست ها و تازه ها که هر کدوم از این بخش ها یک فایل php دارن که اطلاعات مربوط به خودشون رو از این جدول میگیرن و به کاربر نشون میدن گرفتن اطلاعات پست های تازه از این جدول که مشکلی نیست و پست های تازه رو میگیریم و نشون کاربر میدیم تا اینجا که مشکلی نیست مشکل سر گرفتن پست های من و دوستان و بهترین پست ها هستش که واقعا نمیدونم چطوری این اطلاعات از اون جدول بگیرم خیلی راه ها رو رفتم مثلا بیام برای هر کدوم یه جدول خاص خودش رو بسازم و خیلی راه های دیگه گفتم اینجا مطرح کنم شاید شما دوستان برنامه نویس راه حل بهتر و بهینه تری برای گرفتن اینگونه اطلاعات از یه جدول مشترک داشته باشید.

پیشاپیش ممنون از دوستانی که لطف میکنن جواب میدن با این موضوع خیلی وقته درگیرم و خواب رو از چشام گرفته

بازم ممنون

sajjad.eskandary
دوشنبه 13 آذر 1396, 13:54 عصر
یک فیلد USER_ID به جدولت اضافه کن .. اینطوری میتونی پست های خودت و یا هرکسی رو خواستی نشون بدی ...
واسه بهترین پست ها هم یه فیلد COUNTER توی جدول قرار بده که توی هر لود یه دونه بهش اضافه کنه ...
بعد توی صفحه بهترین پست ها بر اساس COUNTER عمل SORT رو انجام بده

mahmood.m
دوشنبه 13 آذر 1396, 20:24 عصر
سلام

خیلی ممنون دوست عزیز
هنوز کاری نکردم برم ببینم چی میشه توکل به خدا
همین که وقت گذاشتین جواب منو دادید یه دنیا ممنون