PDA

View Full Version : معایب و مزایای NetBeans و JetBrains PhpStorm

samiasoft
پنج شنبه 16 آذر 1396, 00:27 صبح
سلام دوستان

ایا با این دو نرم افزار برنامه نویسی کار کردید؟

به نظرتون کدومش بهتره از هر لحاظ؟

JetBrains PhpStorm یکم لودش طول میکشه انگار ولی NetBeans سریعتر اجرا میشه...یا نه ؟!

plague
پنج شنبه 16 آذر 1396, 04:57 صبح
الان اکثرا انتخابشون برای IDE های پولی محصولات JetBrains هستش منم مدتهاست از phpstorm استفاده میکنم
شخصا فقط میتونم بگم که با رابط کاربریش خیلی بیشتر از بقیه ide ها حال میکنم
لود اولیش یه 2-3 دقیقه ای طول میکشه که از نظر من مهم نیست نسبت به سرعتی که میزاره بین فایل ها حرکت و کد بنویسی بعد از لود شدن
در کل موضوع خیلی مهمی نیست که بخای روش فکر کنی یا وقت بزاری همون phpstorm رو انتخاب کن

charcharkh
پنج شنبه 16 آذر 1396, 11:03 صبح
phpstorm خیلی کامله و خیلی سنگین باهاش کارکردم ولی sublime text3 خیلی باهاش راحتم و در ضمن سبک هست و رایگان :لبخندساده:

hamedarian2009
شنبه 25 آذر 1396, 10:06 صبح
بستگی داره شما از یک IDE چه انتظاری دارید اگر فقط صرف کدنوشتن و autocomplete هست حتی sublimetext هم جوابگوس اما اگر میخواهید حرفه ای کار کنید و همه امکانات یک IDE رو میخواهید PhpStorm با فاصله از رقبا بهتره

sajjad.eskandary
شنبه 25 آذر 1396, 13:22 عصر
net beans کامل هست و از نظر auto complete در درجه بالاتری قرار دارد .. کتاب خانه خیلی قوی دارد .. مشکل اساسی net beans با فارسی است ..
من در یک حرکت انتهاری notpade++ رو جایگزین هر چی ادیتور هست کردم .. دلیل این کار هم وجود کتابخانه قابل قبولی برای کار های خودم می باشد ... not pade++ خیلی سبک هست و این بسیار خوبه