PDA

View Full Version : سوال: درخواست کمک و راهنمایی در مورد کامنت های یک برنامه

hamid20202020
یک شنبه 19 آذر 1396, 20:19 عصر
سلام به همه دوستان .
من برنامه نویسی بلد نیستم اما لازم داشتم که برنامه ای برای نرم افزار های متاتریدر با توجه به ایده ای که داشتم نوشته بشه . یکی از دوستان برنامه نویس برام این کار رو انجام داد و مدتی رو با هم کار کردیم ... متاسفانه ایشون به دلیل بیماری فوت کردند و من موندم این برنامه که البته تا حد زیادی از مواردش برام قابل اصلاح هستش چرا که یه سری تنظیماتش رو میشه هنگام اجرا تغییر داد ... اما مورد مهمی که هست ... دوست مرحوم بنده در جلو هر خط از سورس برنامه کامنت هایی نوشته که الان به صورت کد گذاری هستش و خونده نمیشه ... من هر چی فونت فارسی تو اینترنت یافتم ... توی پوشه فونت ویندوزم و همون نرم افزار متاتریدرMetatreader4 نصب کردم ولی بازم اون کامنت ها خونده نمیشه ... در صورت آشنایی دوستان با این مشکل من ... راهنمایی بفرمایند... و هم اینکه این برنامه با چه زبانی نوشته شده زبان c یا ++C چون میخوام برم به سمت یادگیریش.....من چند خط از این برنامه رو همراه با کامنت هاش براتون میزارم ... ممنون از راهنمایی شما .
extern bool Ostanov=true; //آêë‏÷هيèه çàêًûٍèے ثîêà âٌهُ îًنهًîâ ïî نîٌٍèوهيèè çàنàييîمî ëèىèٍà
extern double Limit = 50; //ثèىèٍ يà çàêًûٍèه îًنهًîâ(â هنèيèِàُ âàë‏ٍû)

extern int OpenNewTF = 1; //ٍàéىôًهى نëے îٍêًûٍèے يîâûُ îًنهًîâ, هٌëè 1-ج1, 2-ج5, 3-ج15...èٍن
extern int OpenNextTF = 1; //ٍàéىôًهéى نëے îٍêًûٍèے êîëهي îًنهًîâ, هٌëè 1-ج1, 2-ج5, 3-ج15...èٍن
extern int Povtor = 1; //ٍàéىôًهéى نëے ïîâٍîًà çàïًîٌîâ

Ananas
پنج شنبه 30 آذر 1396, 04:03 صبح
سلام. ممکنه فرمت فایلش utf8 باشه یا چیزی دیگه ... ولی ادیتور شما یه جور دیگه میخونه فایلو

hamid20202020
شنبه 02 دی 1396, 23:40 عصر
سلام . ممنون دوست عزیز . در قسمت انکودینگ ادیتور همه فرمت ها رو امتحان کردم ... بازم توفیقی حاصل نشد.بازم منتظر راهنمایی دیگر دوستان و شما دوست گرامی هستم.
147311