PDA

View Full Version : اجرای دستور بعد از فرمان ارجاع به یک صفحه خاص

shahram hosseini
یک شنبه 19 آذر 1396, 20:28 عصر
سلام من یک صفحه دارم که درون آن چند تا Button گذاشته ام.و در Page Load خاصیت Visible آنها را false کرده ام و با کلیک بر روی هر Button پنل مربوط به آن نمایان می شود و خاصیت Visible بقیه پنل ها را false می کند و خاصیت پنل فعلی را true می کند.با کلیک بر روی Button اول دیتابیس را توسط DataList به کاربر نشان می دهد و کاریر می تواند عمل حذف را انجام دهد بعد از اجرای دستور حذف برای اینکه تغییرات به کاربر نشان داده شود از دستور Response.Redirect(RawUrl) استفاده کرده ام ولی متاسفانه فرم اصلی که شامل چند تا Button است نشان داده می شود و کاربر برای دیدن تغییرات مجبور است دوباره آن Button مورد نظر را فشار دهد.چطوری می تونم یک دستور برای نمایش آن بعد از Response.Redirect بگذارم ؟

Tekyegah
دوشنبه 20 آذر 1396, 00:16 صبح
سلام
شما وقتی از صفحه ای به صفحه دیگه منتقل بشید . حالا یا توسط کلیک بر روی تگ <a> یا با redirect کردن توسط کد .

شما در صفحه جدید آدرس صفحه قبل رو دارید توسط این کد :

Dim LinkVorod1 As String = Request.ServerVariables.Item("HTTP_REFERER")

حالا شما توی page load همون صفحه ای که هستید چک کنید که آدرس صفحه قبل اگه برابر همین صفحه ای هست که توش هستید button ها رو طبق سلیقه خودتون hide کنید .

( حالا من چون با datalist کار نکردم ، سوالتون برام شفاف نیست و شاید جوابم یه مقدار پرت باشه ، بهتون پیشنهاد میکنم از ابزارهای خود vs خودتون رو جدا کنید و سبک کدنویسیتون رو تغییر بدید تا به این مشکلات برخورد نکنید )

shahram hosseini
یک شنبه 10 دی 1396, 13:49 عصر
دوستان جواب این سئوالم را پیدا کردم
اول اینکه نیازی به استفاده از دستور Response.Redirect(RawUrl) نیست و بجای آن بسته به اینکه از GridView استفاده می کنید یا DataList از یکی از این دو دستور استفاده کنید :

GridView1.DataBind();

DataList1.DataBind();