PDA

View Full Version : طراحی یک صفحه xml خاااص( در پیاده سازی یه طرح خاص مشکل دارم که توضیح دادم در موردش)

mehrdad85
سه شنبه 21 آذر 1396, 00:18 صبح
سلام دوستان
شب همگی خوش
یه سوال در زمینه طراحی داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن و یا اگه منبع یا لینکی میدونن بفرمایند که مطالعه کنم.
من میخوام داخل یکی از صفحات xml یه شکلی اینطوری داشته باشم و از طری هم نمیخوام از متریال دیزاین استفاده کنم . آیا اصلا همچین چیزی امکان پذیر هست؟ و اگه هست باید از چه چیزی استفاده کنم و به چه طریقی باید انجام بدم.

فقط اینکه یه توضیح بدم و اون اینکه اون بیضی های نارنجی رنک میخوام مثل دکمه و عمل کنن و یا مثلا imageView باشند و با کلیک بر روی اون کاربر وارد یه اکتیویتی جدید بشه .
با کلیک بر روی دایره ابی رنگ مرکزی هم ظاهر اون عوض میشه مثلا در ابتدا داخلش نوشته فصل اول و بیضی ها هم شامل بخش اول ، دوم و .. هستن. و یه بار که روی دایره مرکزی کلیک میشه میشه فصل دوم و طبیعتا محتویات بیضی های کناری هم عوض میشن و عناوینی هم که داخل دایره ابی رنگ نمایش داده میشه به صورت حلقه هستش یعنی به اخر که رسید دوباره فصل اول را نمایش میده.
اگه بشه که اون بیضی ها را هم با حرکت دست چرخوند که دیگه معرکه میشه :متفکر::متفکر:
امیدوارم تونسته باشم منظورم را برسونم.
147239

ممنونم از محبت و راهنمایی همه دوستان

ارادتمند.