PDA

View Full Version : خطا در هنگام ویرایش

davoodmz
دوشنبه 24 مهر 1385, 11:27 صبح
باسلام به همه دوستان و قبولی طاعات و عبادات
من بانکم با sqlاست و نوع ارتباط ado می باشد و همزمان چندین کاربر با بانک کار می کنند ولی نمی دانم چرا موقع زدن دکمه edit دیگر ذخیره نمی شود و خطای زیر را می دهد- عکس خطا به پیوست می باشد
با تشکر از همه عزیزان

داود

Touska
دوشنبه 24 مهر 1385, 11:41 صبح
شما اگر از Mastr/Detial یا ... استفاده می کنید وقتی برای ویرایش می روید قبلاش در ویرایش خودتان

از رکورد جاری خارج شده و چیزی را جستجو نموده اید. (برای ویرایش کردن)

فکر کنم مشکلتونو فهمیده باشید.

موفق باشید :)

davoodmz
دوشنبه 24 مهر 1385, 12:00 عصر
باسلام
توسکا جان
من بعد از تایپ چند آیتم در رکورد جاری ذخیره می کنم سپس در همان لحظه برای ویرایش اقدام می نمایم که این خطا را می دهد ولی اگر یک بار فرم را ببندم و دوباره رکورد را پیدا کنم برای ویرایش خطا نمی دهد. ا
لام به ذکر است که وقتی خطا ظاهر می شود در تمام رکوردها این خطا ظاهر می شود.
با تشکر
داود

Touska
دوشنبه 24 مهر 1385, 12:29 عصر
باسلام
توسکا جان
من بعد از تایپ چند آیتم در رکورد جاری ذخیره می کنم سپس در همان لحظه برای ویرایش اقدام می نمایم که این خطا را می دهد ولی اگر یک بار فرم را ببندم و دوباره رکورد را پیدا کنم برای ویرایش خطا نمی دهد. ا
با تشکر
داود

شما از DbloockUpCombobox در Item های ویرایش خود استفاده کرده اید یا خیر ؟

یا چیزی که شما رو از رکورد جاری خارج کنه ؟

Tasnim
دوشنبه 24 مهر 1385, 15:14 عصر
باسلام
توسکا جان
با تشکر
داودچ
__________________________________________________ _________________
شما باید بعد از ویرایش آنرا پست کرده سپس دیتا بیس خود را یکبار باز وبسته نمایید

davoodmz
چهارشنبه 26 مهر 1385, 07:23 صبح
با سلام خدمت دوستان
1- من از dblookupcombobox استفاده کرده ام. ولی این مشکل را زمانی که یک کاربر از برنامه استفاه می کند ندارم به محض اینکه کاربرها چند تا میشن این مشکل وجود دارد

2- چه کاریه بعد از ذخیره هر رکورد اگر خواسیتم ویرایش کنیم باید یک بار کوری را باز و بسته کنیم من در همان رکورد جاری هستم و بعد از پست می خواهم ویرایشش کنم .
یعنی به عبارتی کاربر فهمیده که یک فیلدی را اشتباه وارد کرده همان لحظه می خواهد که ویرایش کند

با تشکر
داود