PDA

View Full Version : نرم افزار برای چک پورت های باز

bernadet730
یک شنبه 21 اردیبهشت 1382, 12:59 عصر
سلام دوستان
میشه بگویید با چه نرم افزاری می توان پورت های باز رو شناسایی کرد و چطوری آنها را بست؟
باتشکر
تازه وارد

sayana
یک شنبه 21 اردیبهشت 1382, 16:29 عصر
اگه یه برنامه عادی میخواین که رایگان هم بشه دانلود کنین از اینترنت Zone Alarm رو امتحان کنین برنامه 3 Monitor SoftWare هم بدک نیست در ضمن اگه اطلاعات بیشتری بخواین می تونین تو همین بخش یا بخش هکران محترم دنبالش بگردین قبلا دوستان دیگری هم سوالهای مشابهی پرسیده اند
موفق باشید

Gladiator
یک شنبه 21 اردیبهشت 1382, 23:33 عصر
با سلام

شما از برنامه Lan guard استفاده کن . و 100 البته هر چیز که خانوم سایانا بگه نمیشه روش حرفی زد . پس :

هر چی خانوم سایانا بگه همونه .

sayana
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1382, 01:03 صبح
گلادیاتور جان از لطفت ممنونم :wink: ولی بهتره به حرف کاربر طلایی (گلادیاتور) گوش کنی :wink: هم دنیاتو تضمین کردی هم آخرتتو :wink:

Afshinpour
جمعه 02 خرداد 1382, 17:35 عصر
یک برنامه نقلی و کوچیک که نه احتیاج به اینستال کردن داره و نه هیچی. من خودم واقعا از امکاناتی که داره راضی هستم. با اون کارهایی مثل : اسکن کردن آی پی با یک گروه از آی پی ها مثلا بین 100.100.100.1 تا 100.100.100.255 یا پرت ها و .... رو آدم خیلی سریع و راحت میتونه انجام بده.

از اینجا هم میشه داون لودش کرد : حجمش هم 106 کیلو بایت هست

http://ipscan.sourceforge.net/ipscan.exe

البته مثل برنامه هایی که دوستان اشاره کردن پیشرفته نیست ولی واقعا عالی کار میکنه.

بستن پرتها رو هم میشه باز هم با یک برنامه نقلی تر مثل port blocker کرد ولی پرتها الکی باز نمیشن !! مثلا وقتی شما آوت لوک رو برای میل هاتون باز میکنی همراه با اون پرت SMTP هم باز میشه چون برنامه به این پرت احتیاج داره.

vorojakt
شنبه 03 خرداد 1382, 09:00 صبح
آقای افشین پور من با port Blocker نتونستم پورت 139 رو ببندم
چطور میشه این پورت رو بست .
من خوندم که باید netbio روی سیستم نصب کنم علتش چیه؟

Afshinpour
یک شنبه 04 خرداد 1382, 06:48 صبح
اگر پرت بلوکر نتونسته این برنامه این کار رو میکنه :

http://www.personal-computer-tutor.com/pt139b/Port139Blocker.exe

جدای از تعریفهای قلمبه سلمبه ای که برای Netbios میشه کرد خیلی راحت میشه گفت که نت بایوس از اسم کامپیوتر در برقراری ارتباط بین عضوهای دیگه در شبکه استفاده میکنه و مخفف :
Network Basic Input Output System

هستش.

پس برنامه هایی که از اون استفاده میکنن میتونن با استفاده از اون (در حقیقت با استفاده از آی پی) با کامپیوتر های دیگه در شبکه ارتباط برقرار کنن.

vorojakt
یک شنبه 04 خرداد 1382, 10:02 صبح
آقاب افشین پور از راهنمایی تون ممنونم
من اینو نصب کردم و خودش هم اعلام میکنه که این پورت رو بسته ولی من از کجا مطمئن بشم که این پورت بسته است
من با LAN GURAD کار کردم این پورتو میاره ، حالا نمی دو نم باید بیاره یا نه؟
یک سئوال دیگه وقتی که 139 بسته باشه دستور زیر نتیجه اش چی می شه؟
NBTSTAT -A IPADDRESS
دیگه روم نمیشه سئوال بپرسم بقیه اش دفعه بعد... :roll: :P :? :( :o

vorojakt
یک شنبه 04 خرداد 1382, 10:17 صبح
آقای افشین پور من با این نرم افزار چک کردم
http://grc.com/x/ne.dll?rh1ck2l2
ولی پورت 139 را open نمایش می دهد.

Afshinpour
یک شنبه 04 خرداد 1382, 15:57 عصر
وروجک جان

یه فایروال نصب کن و خیال خودت رو راحت کن.

اون برنامه آی پی اسکنر رو که من اون بالا آدرسش رو نوشتم رو داون لود کن و یه امتحانی هم با اون بکن اگر باز هم پرت رو باز نشون میده یه فایروال نصب کن تا خیالت راحت بشه.

saraweblog
سه شنبه 22 آذر 1384, 11:53 صبح
هیچ نرم افزاری به خوبی languard نیست کارش بیسته

nasser-b
چهارشنبه 05 مهر 1385, 03:42 صبح
بهترین اسکنر برای اسکن کردن کلاینت GFI LANguard Network Security Scanner هستش بعد از اسکن بستگی به نوع آسیب پذیری می تونی کار انجام بدی
مثلا اگر پورت 135 باز باشه و کامپبوتر از آسیب پذبری decom برخوردار باشه می تونی از اکسپلویتهاای که برای این آسیب پذیری نوشته شدند استفاده کنی.