PDA

View Full Version : حقوق برنامه نویس اندروید چقدر است؟

hasani2
پنج شنبه 07 دی 1396, 20:55 عصر
سلام دوستان
من چنتا پروژه ی اندرویدی دارم که میخوام یک برنامه نویس اندروید استخدام کنم براش. ولی ۲ تا مسئله برام سوال هست:

۱- حقوق یک برنامه نویس اندروید با سواد و مسلط چقدر هست؟ (یعنی هم سیستم عامل رو بشناسه و هم برنامه نویس خوبی باشه. کپی و پیست نکنه کدها رو از روی پروژه های دیگه)

۲- چطور میشه به یک تخمین سرعت واقعی از برنامه نویسی اندروید رسید؟ یعنی من میگم فرضا میخوام یه برنامه برای من بنویسی مثل کافه بازار. فرضا تخمین من اینطوریه که توی ۱ ماه باید بنویسیش. اما تخمین برنامه نویس های مختلف متفاوته. یکی میگه ۲ هفته، یکی میگه ۳ ماه.
میدونم که به عوامل زیادی بستگی داره و سخته تعیین زمان دقیق، ولی بالاخره یک عرف یا فرمولی باید وجود داشته باشه. آدم نمیدونه ۲ هفته رو باور کنه یا ۳ ماه!

و یک نکته ی مهم دیگه درباره ی حسن انجام کار هست. که خودش ۲ تا سوال رو مطرح میکنه:

۳- چطور میشه از صحت رزومه ی افراد اطمینان حاصل کرد؟ آیا امکان این وجود نداره که فرد برنامه هایی رو از جاهای مختلف دانلود کنه و قسمت "درباره ما" رو دستکاری کنه و اسم خودشو توش بذاره و با یک لوگو و نام جدید برنامه رو توی جاهایی مثل کافه بازار آپلود کنه و زرومه جعلی برای خودش بسازه؟

۴- اگر فرد گفت من این برنامه را طبق چیزی که گفتی میسازم، ولی نتوانست که بسازه، یا چیزی ساخت که با خواسته ی من متفاوت بود و یا عملکرد مورد نظر من را نداشت، چه مرجعی به این اختلافات رسیدگی میکنه؟
بطور خلاصه وقتی من از کار برنامه نویس راضی نیستم و چیزی که به من تحویل داده آن چیزی نیست که من از او انتظار داشتم چه باید کرد؟ اصلا روش پرداخت ها چطور هست؟ چند درصد باید قبل انجام پروژه و موقع عقد قرارداد پرداخت بشه و چند درصد موقع تحویل؟ اگر رضایت نداشتیم چه باید بکنیم؟

ممنون میشم هر راهنمایی در این زمینه دارید در اختیار بقیه قرار بدید. و همچنین اگر خودتون تمایل به همکاری دارید رزومه و پیشنهاد کاریتون رو به پیام خصوصی من بفرستید.

با تشکر

hamed9090
جمعه 15 دی 1396, 19:07 عصر
شما زیادی بد بین هستی و اگر به شرکت های معتبر رجوع کنید از بابت اینها خیالتون راحت میشه و اگرم اینقدر حساس هستید فکر کنم خودتون شروع کنید به یادگرفتن.

و از لحن شما مشخصه که تصمیم دارید یکی بگیرید که با هزینه کم کارتون راه بیوفته .....

بهترین گزینه رفتن به شرکت های معتبر هست و بستن قرار داد و مطمعا باشید حق و حقوق برنامه نویس رو خوب بدین هیچ کدوم از این مشکلا پیش نمیاد همه اینها رو هم تو قرار داد ذکر کنید