PDA

View Full Version : کامپونتی برای کار با اسکنر

sarami
دوشنبه 24 مهر 1385, 17:22 عصر
Dynamic Web Twain ActiveX کامپوننتی برای کار با اسکنر و سازگاری کامل با اکسس . هدف از این تاپیک هم معرفی این کامپوننت هستش . واقعا عالیه و برای دوستانی که دنبال سیستم های Paper Less هستن توصیه میشه این هم نمایی از کار با این کامپوننت در محیط اکسس.

mohsenna30ri
سه شنبه 25 مهر 1385, 09:13 صبح
یا یک نمونه کوچولو - مرسی

sarami
سه شنبه 25 مهر 1385, 14:19 عصر
از لینک ذیل میتونین نسخه نمایشی رو دانلود کنین بهمراه اون نسخه مثالهایی در زبان وبی دلفی و ... وجود دارد
لینک (http://www.dynamsoft.com/Products/WebTWAIN_Overview.aspx)

amirsadeghi
چهارشنبه 10 آبان 1385, 09:24 صبح
سلام یه نمونه سورس کوچولو ازش نداری؟

Mahsa Hatefi
یک شنبه 26 آذر 1385, 13:03 عصر
سلام بر جناب صارمی استاد بزرکوار که همیشه مدیون محبت شما بوده و سود فراوان برده ایم .
من در فرمی که برای محل کارم طراحی کرده ام نیاز به اسکن بعضی اسناد در همان فرم دارم که با توجه به اطلاعات وارد شده در فرم اصلی نامی برای سند اسکن شده بطور اتوماتیک درج می گردد . اما این کامپوننت که شما فرمودید را پیدا کردم ولی نتوانستم از آن استفاده کنم .حالا چند تقاضا دارم
1- لطف کرده بفرمایید Crack آنرا از کجا گیر بیاورم
2- بعد از آوردن کامپوننت مذبور در فرم چگونه از آن باید استفاده کنم
3- برای دگمه های شروع و .... چه کدی لازم دارم ؟
4- تصویری که شما پست کرده اید همانی است که حقیر نیاز دارم پس با توضیح مراحل ، مرا راهنمایی بفرمایید .
برای شما و خانواده محترمتان آرزوی سلامتی دارم

sarami
سه شنبه 28 آذر 1385, 18:02 عصر
یه سر به بازار رضا بزنید میتونین از اونجا تهیه کنید.
به مسیر نصب برنامه برین اونجا چندین مثال حتی مثال MDB وجود داره که شما به راحتی میتونین کدهای اون رو Copy و سپس Past کنین برای ذخیره اون در بانک هم میتونین از متدهای مختلفی استفاده کنید مانند ذخیره مسیر فایل یا استفاده از متغیر نوع stream و ذخیره آن در فیلدهایی که مقادیر binary را میپذیرند.

Mahsa Hatefi
چهارشنبه 29 آذر 1385, 07:25 صبح
استاد ارجمند خیلی ممنون سعی خود را خواهم کرد و در صورت اشکال مزاحم وقت حضرتعالی خواهم شد . در ضمن می شه لطف کنین بفرمایید این بازار رضا کجای تهران است ؟ من در شهرستان هستم و تهران رو درست نمی شناسم.

Mahsa Hatefi
پنج شنبه 05 بهمن 1385, 10:59 صبح
استاد گرامی حضرت صارمی عزیز
هفته قبل از بازار رضا طبق فرمایش حضرتعالی سراغ کامپوننت مذبور را گرفتم که ورژن 3 آن 23000 تومان و ورژن4 آن 25000 تومان بود و من نمی دانستم کدام یک همانی است که شما فرمودید برای استفاده در MDB مناسب است .
منتظر راهنمایی شما استاد گرامی هستم

debugger
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 12:07 عصر
هر ورژني كه لازم داريد را pm بدين....كنم

soroush_k12
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 17:24 عصر
سلام اقایsarami
اگر ممکنه یک نمونه کوچک لطف بفرمائید

gerailly
جمعه 11 مرداد 1398, 20:09 عصر
WIA در اکسس هست Windowse Image Aqiuire