PDA

View Full Version : چگومه ربات تلگرامی به حیاتش ادامه بدهد ؟ (در حالت شیلترینگ)

hamedg1366
پنج شنبه 21 دی 1396, 20:22 عصر
با عرض سلام و ادب خدمت همه عزیزان

ببشخید ک سوالم رو اینجا میپرسم ، امیدوارم عزیزان مثل همیشه منو راهنمائی کنن

ربات تلگرامی بنده تا قبل از شیلترینگ کار میکرد و الان متاسفانه از ابتدای شیلتر شدنش از کار افتاده ، چطور حیات دوباره ب ربات برگردونم ؟؟

ربات های دیگه موجود در تلگرام چطور الان دارن کار میکنن؟؟

اینم اضافه کنم ک دامین رو تازه ثبت کردم (از طریق میهن هاست) و هر چی تلاش کردم پنل دامین رو به من ندادن ، دلیلشون هم این بود ک "ما اگه پنل رو ب شما بدیم شاید بفهمن ایرانی هستیم و ما رو تحریم کنن" ؛ اگه دامین من توی ایران ثبت نشده چرا رابت من از کار افتاده !؟

لطفا منو راهنمائی بفرمائید در این زمینه
با تشکر از همه شما

plague
پنج شنبه 21 دی 1396, 20:48 عصر
این که دامنت برای کجا ثبت شده ربطی نداره به موضوع چون تلگرام ما رو فیلتر نکرده که بگیم به دامنه های ایران سرویس نمیده ... کشور ما تلگرام رو فیلتر کرده
من زیاد با تلگرام کار نکردم و نمیدونم از چه روشی استفاده میکنی برای صدا کردن ربات
اگه کرون جاب ست کردی که سرور ربات رو صدا کنه فکر میکنم بخاطر این باشه که سرورت توی ایران هستش و دوستان داخلی نمیزارن به تلگرام وصل بشه

hamedg1366
پنج شنبه 21 دی 1396, 21:34 عصر
این که دامنت برای کجا ثبت شده ربطی نداره به موضوع چون تلگرام ما رو فیلتر نکرده که بگیم به دامنه های ایران سرویس نمیده ... کشور ما تلگرام رو فیلتر کرده
من زیاد با تلگرام کار نکردم و نمیدونم از چه روشی استفاده میکنی برای صدا کردن ربات
اگه کرون جاب ست کردی که سرور ربات رو صدا کنه فکر میکنم بخاطر این باشه که سرورت توی ایران هستش و دوستان داخلی نمیزارن به تلگرام وصل بشه

بله ، ربات رو با کورن جاب صدا میزنم ،

همون طور ک عرض کردم از میهن هاست استفاده میکنم ، پس بنده باید برم ب پشتیبانی هاست'م تیکت بزنم در این زمینه ؟

آیا راهکار دیگه ای وجود داره در صورتی ک اون ها زیر بار نرن در این زمینه ؟

plague
پنج شنبه 21 دی 1396, 21:51 عصر
میهن هاست اسم شرکته که هاست میده
ممکنه یه سری سرور هاش تو ایران باشن یه سری هاشون تو خارج ایران اینکه از کجا گرفتی ربطی نداره به موضوع مهم اینه که سروری که به شما دادن تو کدوم کشور قرار داره

از اینجا میتونی چک کنی سرورت کجاست
https://www.site24x7.com/find-website-location.html

اونها که حتما زیر بار نمیزن چون ربطی به اونا نداره فیلترینگ ایران
راهش اینه که سرورت رو تغییر بدی به یه سرور خارج از ایران
اگه دردسر داره و به هر دلیلی نمیخای تغییر بدی میتونی یه هاست ارزون بگیری که خارج از ایرانه توش یه اسکریپت php بزاری برای صدا کردن تلگرام
از سایت 1 وصل میشی به سایت 2 و سایت 2 ربات تلگرام رو صدا بزنه

ابته اینا همش تئوریه شما قبلش حتما چک کن که مشکل از ایران بودن سرور باشه و قبل از خرید هاست دیگه تست کن یه هاست خارج از کشور رو

hamedg1366
پنج شنبه 21 دی 1396, 22:46 عصر
میهن هاست اسم شرکته که هاست میده
ممکنه یه سری سرور هاش تو ایران باشن یه سری هاشون تو خارج ایران اینکه از کجا گرفتی ربطی نداره به موضوع مهم اینه که سروری که به شما دادن تو کدوم کشور قرار داره

از اینجا میتونی چک کنی سرورت کجاست
https://www.site24x7.com/find-website-location.html

اونها که حتما زیر بار نمیزن چون ربطی به اونا نداره فیلترینگ ایران
راهش اینه که سرورت رو تغییر بدی به یه سرور خارج از ایران
اگه دردسر داره و به هر دلیلی نمیخای تغییر بدی میتونی یه هاست ارزون بگیری که خارج از ایرانه توش یه اسکریپت php بزاری برای صدا کردن تلگرام
از سایت 1 وصل میشی به سایت 2 و سایت 2 ربات تلگرام رو صدا بزنه

ابته اینا همش تئوریه شما قبلش حتما چک کن که مشکل از ایران بودن سرور باشه و قبل از خرید هاست دیگه تست کن یه هاست خارج از کشور رو

بسیار سپاس دوست عزیز ،

سرور رو چک کردم داخل ایران ه (Country Name IRAN) .

ممنون میشم لطف بفرمائید چطور میتونم از سایت 1 وصل بشم سایت دوم ؟

یعنی یه دامنه دیگه ثبت کنم برای این کار ؟ و به هاست خارج از کشور ارتباط بدم اون رو و اونجا ربات رو راه اندازی کنم ؟

از اینکه منو راهنمائی میکنید سپاسگذارم از شما

plague
جمعه 22 دی 1396, 12:07 عصر
همونجوری که به ربات تلگرام وصل میشی میتونی از سایت 1 به 2 وصل بشی ... یعنی با curl یا file_get_contents
نیاز نیست برا سایت دوم حتمان دامنه ثبت کنی با ip هم اگه بالابیاد کافیه چون اون فقط نقش پل رو داره بین شما و تلگرام

الان اینجوریه عملکرد سیستم
cronjob > callTelegram.php > telegramBot

باید اینجوری بشه
cronjob > callsite2.php > callTelegram.php > telegramBot

رنگ قرمز سرور 1و رنگ آبی سرور 2 هستش