PDA

View Full Version : دانلود نشدن ویدیو در سایت

llvllojtaba461
پنج شنبه 28 دی 1396, 09:44 صبح
با سلام خدمت اساتید برنامه نویس

بنده در حال برنامه نویسی وبسایتی هستم که فیلم ها و سریال ها رو بصورت آنلاین نمایش میده. مشکلی که دارم اینه که فیلم نباید قابلیت دانلود شدن داشته باشند مثل نماوا ، فیلیمو و ...
برنامه نویسی با asp.net webform c-sharp انجام میشه. چطور میشه با این خطای idm جلوی دانلود رو گرفت؟

147476

از stream هم سعی کردم استفاده کنم. کد های زیر رو بکار بردم ، اما فکر میکنم روی سرور وقتی تعداد بازدید بالا بره ram و cpu به مشکل بخوره:

string downloadtoken = Page.RouteData.Values["downloadtoken"].ToString();
string path = Server.MapPath("~/downloads/video.mp4");
FileStream fs = File.OpenRead(path);
byte[] fileData = new byte[fs.Length];
fs.Read(fileData, 0, (int)fs.Length);
Response.Clear();
Response.AddHeader("Content-Type", "video/mp4");
Response.AddHeader("Content-Disposition", "inline;filename=" + Path.GetFileName(path));
Response.BinaryWrite(fileData);
Response.Flush();
Response.Close();

llvllojtaba461
یک شنبه 08 بهمن 1396, 23:56 عصر
دوستان کسی راهکار یا تجربه مشابه نداره؟

sun2rise
سه شنبه 10 بهمن 1396, 00:15 صبح
اینی که شما دارید میگید به برنامه نویسی ربطی نداره و به کانفیگ سرور یا تنظیمات هاست برمیگرده که باید اونجا انجامش بدین (البته بعید میدونم هاست شدنی باشه)
یکم بحثش تخصصیه و از اونجایی که بیشتر کاربران این سایت برنامه نویس هستن بعید میدونم کسی بتونه کمکتون بکنه پیشنهاد میکنم به انجمن های سرور و امنیت برید و اونجا تاپیک بزنید

llvllojtaba461
دوشنبه 16 بهمن 1396, 10:59 صبح
اینی که شما دارید میگید به برنامه نویسی ربطی نداره و به کانفیگ سرور یا تنظیمات هاست برمیگرده که باید اونجا انجامش بدین (البته بعید میدونم هاست شدنی باشه)
یکم بحثش تخصصیه و از اونجایی که بیشتر کاربران این سایت برنامه نویس هستن بعید میدونم کسی بتونه کمکتون بکنه پیشنهاد میکنم به انجمن های سرور و امنیت برید و اونجا تاپیک بزنید

نوع کد نویسی هست که روی مصرف منابع تاثیر میذاره. سوال من نحوه پیاده سازی هست طوری که استفاده از منابع سرور بهینه باشه و مشکلی پیش نیاد. اما کدی من نوشتم جواب میده ولی قطعا مشکل داره و با بازدید بالا نیاز به 100 ها گیگ ram داره که شدنی نیست. دنبال راهکار یا کد مناسب برای اجرای اینکار هستم.
اینکه سرور بخواد برای هر کاربر یک فیلم حدودا 1 گیگابایتی رو stream کنه حتما اشتباست.