PDA

View Full Version : کند شدن برنامه دهنگام اتصال به دیتا بیس

Hassan T.M
سه شنبه 10 بهمن 1396, 21:24 عصر
سلام
من یک برنامه رسم نمودار دما نوشتم که دمای محیط رو نمایش میده فقط یک مشکل این وسط دارم اونم این که موقعی که برنامه داره از دیتا بیس مقادیر رو میخونه سرعت برنامه کم میشه و یک جورایی میشه گفت هنگ میکنه و بعد از خوندن مقادیر از دیتا بیس دوباره عملکردش عادی میشه . اگه دوستان مهندس راه حلی واسه این مشکل دارن لطفاً من رو راهنمایی کنن
با تشکر

hamidrezax1
چهارشنبه 11 بهمن 1396, 16:46 عصر
سلام دوست عزیز اول اینکه موقع فراخوانی اطلاعات حتما از top استفاده کنید(زمان فراخوانی دیتابیس، این top باعث میشه تعداد رکورد هایی مشخصی فراخوانی بشه و نیاز نباشه کل دیتا بیس فراخوانی بشه) دوم حتما در فرم لود استخراج کل دیتابیس رو حذف کنید و در آخر به این بخش یه سری بزنید (http://barnamenevis.org/showthread.php?543645-stop-%D9%88-progressbar-%D8%AF%D8%B1-backgroudworker) و برنام اتون رو با ترد ها اجرا کنید تا از حالت هنگی در بیاد
موفق باشید

sehm67
چهارشنبه 11 بهمن 1396, 17:28 عصر
سلام
من یک برنامه رسم نمودار دما نوشتم که دمای محیط رو نمایش میده فقط یک مشکل این وسط دارم اونم این که موقعی که برنامه داره از دیتا بیس مقادیر رو میخونه سرعت برنامه کم میشه و یک جورایی میشه گفت هنگ میکنه و بعد از خوندن مقادیر از دیتا بیس دوباره عملکردش عادی میشه . اگه دوستان مهندس راه حلی واسه این مشکل دارن لطفاً من رو راهنمایی کنن
با تشکر

میشه بانک اطلاعاتی برنامتون رو بگید و دستوری ک استفاده میکنید