PDA

View Full Version : راست به چپ

na3er-faraji
چهارشنبه 26 مهر 1385, 12:58 عصر
سلام
من میخام چند تا از کنترل ها رو راست به چپ کنم . اما این خاصیت رو پیدا نکردم و تنها راهی که به نظرم میرسه dir صفحه رو rtl کنم . اما وقتی این کار رو میکنم کل کنترل ها راست به چپ میشن و من نمیخام این اتفاق بیفته چون چند تا از کنترل های من هستند که باید چپ به راست باشند . کدوم خاصیت رو باید تنظیم کنم .

night11
چهارشنبه 26 مهر 1385, 13:27 عصر
اونا رو بزار توی یک ردیف از یک جدول و اون ردیف رو rtl کن

mehdi58
پنج شنبه 27 مهر 1385, 10:18 صبح
دوست عزیز ورودتون رو به عنوان کاربر قدیمی که تازه به برنامه نویس اومده رو تبریک می گم
اگه یه کم توی سایت جستجو کنین می بینین که چقدر در این زمینه بحث شده ( یکی از اونها خود من بودم)

برای حل مشکلتون هم می بایست ابتدا کنترل مورد نظرتون رو توی یه جدول بگذارین و بعد در قسمت HTML فرمتون بلافاصله بعد از تگ TD بنویسین

<div dir=rtl>
حالا کنترل مورد نظرتون باید بعد از این بیاد ، آخر سر هم قبل از <td/>باید بنویسی <div/>
موفق باشین

Tasnim
پنج شنبه 27 مهر 1385, 17:35 عصر
سلام
من میخام چند تا از کنترل ها رو راست به چپ کنم . اما این خاصیت رو پیدا نکردم و تنها راهی که به نظرم میرسه dir صفحه رو rtl کنم . اما وقتی این کار رو میکنم کل کنترل ها راست به چپ میشن و من نمیخام این اتفاق بیفته چون چند تا از کنترل های من هستند که باید چپ به راست باشند . کدوم خاصیت رو باید تنظیم کنم .
دوست عزیز هر کنترل دارای یک ویژگی با نام Style می باشد و شما با این ویژگی می تونید خیلی کار ها رو رو کنترل خودتون انجام بدید از جمله راست یا چپ چین . و اما طریقه انجام کار
style=""direction:rtl به همین راحتی .این رو در قسمت html مربوط به کنترل خودتون بنویسید مثلا برای text

<asp:textbox id=text1 runat=server style=direction:rtl />