PDA

View Full Version : مبتدی: راهنمایی جهت موارد خواسته شده برای بهبود فایل زیر

lhbb67
جمعه 20 بهمن 1396, 12:24 عصر
سلام دوستان وقت بخیر ممنون میشم در زمینه موارد زیر من رو راهنمایی کنید:
1) تو فرم شناسنامه بعضی از فیلد های تاریخ وقتی تاریخ رو تایپ میکنم بر عکس میشه (یعنی من میزنم 1396/11/20 اونجا می زنه 20/11/1396) علتش چیه؟
2) تو این فرم می خوام وقتی که کد کیک تر HW رو وارد می کنم مقادیر استاندارد موادی که براساس BOM تعریف شده در قسمت مواد مصرفی در فیلد های کد مواد و نام مواد و استاندارد وارد بشه این کار و همین کار رو برای برگه محصول و میکسر انجام بدم اما این بار وقتی کد محصول وارد میشه در قسمت مواد مصرفی خودش اطلاعات بر اساس BOM وارد بشه آیا میشه؟
3) تو برگه کیک مرطوب و سنتز در قسمت سنتز ی فیلدی داردم به نام اشل می خوام اگر این مقدار بزرگتر از 0 بود تمامی مقادیر استاندارد در همه قسمت ها در این مقدار ضرب بشه امکان پذیر هست؟

lhbb67
شنبه 21 بهمن 1396, 22:55 عصر
دوستان عزیز ی راهنمایی یه حرفی ی پیامی چیزی بگید

نوشیروانی
یک شنبه 22 بهمن 1396, 08:21 صبح
سلام
بابت سوال اول تون
تاریخ (یعنی من میزنم 1396/11/20 اونجا می زنه 20/11/1396) علتش چیه؟
شما بایستی تمام فیلد های که تاریخ راواردمیکنید و فرمت آن را 0000/00/00 را ثبت کردید .نوع فیلدجدول را ازنوع text انتخاب کنید
درصورتی که فیلد تاریخ شما از نو dateمی باشد .مشکل حل میشه
درمورد سوال سوم نمیشه بیشترتوضیح بدین ؟
چی در چی ضرب بشه ؟؟

lhbb67
یک شنبه 22 بهمن 1396, 11:28 صبح
درود بیکران بر شما بابت مورد اول از شما ممنونم
بابت مورد سوم میخوام اون موردی که قرمز کردم تو قسمت هایی که سبز هستن ضرب بشه ( لازم نیست که شرط وقتی مقدار بزرگتر از ۰ شد رو رعایت کرد چون میشه تو Default value براش مقدار یک رو گذاشت) اگر بشه که تو خود همون فیل ها آ\دیت بشه که عالیه اگر هم نه که ی تکست باکس جدید برای هر کدوم اضافه بشه و لیبلش رو بزنیم مثلا "وزن استاندارد کیک تر با اشل" یا هرچیز دیگه خیلی مهم نیست
برای سوال دوم نظری ندارین؟

147632

lhbb67
یک شنبه 22 بهمن 1396, 11:42 صبح
برای سوال دو بهم چند روز پیش ی چیزی رو یاد دادین و ازش استفاده کردم که خوب خیلی هم مفیده و ازتون ممنونم اما میخوام وقتی اون کمبو باکس هایی که با کادر مستطیل شکل مشخص کردم تغییر میکنه علاوه بر تغییراتی که الان اتفاق می افته تو فرم اون مواردی رو که به رنگ خودشون مشخص کردم هم به صورت خودکار پر بشه بر اساس اون مواردی که با فرم BOM وارد میشه برای هر محصول
147633

lhbb67
چهارشنبه 25 بهمن 1396, 09:26 صبح
دوستان عزیز کسی راهکاری برای این مشکل نداشت؟