PDA

View Full Version : مشکل فیلتربندی آیتم های RecyclerView

sobhan90
دوشنبه 07 اسفند 1396, 18:00 عصر
سلام
من واسه فیلتربندی کتاب هام و دسته بندی کتاب هام از 2تا ریسایکلرویوو استفاده کردم یعنی یکی برای دسته ها و یکی هم برای خود کتاب ها
و واسه اینکه روی هرکدوم از دسته بندی ها که کلیک شد کتاب های اون دسته رو نشون بده از Broadcast استفاده کردم یعنی مقدار رو از آداپتر دسته بندی ها میگیرم و میارم توی آداپتر کتاب ها
و بعد از اینکه یه دسته رو انتخاب کرد اون ایتم هایی رو که جزو اون دسته هستند visible و بقیه gone شند
حالا مشکل من اینجاست که وقتی توی یک دسته بندی هستم و چندتا کتاب رو اضافه میکنم، وقتی میرم توی یه دسته بندی دیگه و دوباره برمیگردم توی دسته بندی قبلی، تعدادش رو صفر نشون میده ☹️
البته وقتی میزنم مشاهده سبدخرید (یعنی مرحله بعد)، همه چیز درسته یعنی کتاب ها و تعدادشون درست نشون میده
این رو هم اضافه کنم که دیتاهارو از وبسرویس میگیرم و میریزم توی دیتابیس اپ و بعد از دیتابیس توی ریسایکلرویوو نمایشش میدم
واسه هرکدوم از کتاب هایی که تعدادشون رو هم زیاد و کم میکنم توی دیتابیسم ذخیره میشه
میشه راهش رو بهم بگین☹️

hharddy
چهارشنبه 09 اسفند 1396, 10:29 صبح
این کار ها و بهتره سمت سرور انجام بدید نه اینکه همه کتاب ها و بگیرید داخل کلاینت فیلتر کنید.
یک وب سرویس طراحی کنید که با توجه به مقدار ارسالی دسته بندی به سرور کتاب های مربوط به همون دسته بندی و نمایش بده.