PDA

View Full Version : Crash Reporting and and Analytics tools

mohsen.srn
شنبه 12 اسفند 1396, 13:19 عصر
با سلام
ظاهرا گوگل ایران رو تحریم کرده و نمی تونیم از Firebase Crash Reporting استفاده کنیم.
اگر اینظور هست، برای گزارش کرش های برنامه ی منتشر شده، برای ما ایرانی ها، چه جایگزینی وجود داره؟
شما از چه ابزاری استفاده می کنید؟

متشکرم...

محمد رضا فاتحی
شنبه 12 اسفند 1396, 15:12 عصر
سلام اینو یه نگاه بندازین
https://github.com/ACRA/acra

mohsen.srn
یک شنبه 13 اسفند 1396, 19:38 عصر
سلام اینو یه نگاه بندازین
https://github.com/ACRA/acra

ممنون. بررسیش کردم. میتونه یکی از گزینه هام باشه.
منتهی ترجیح میدم سرویسی باشه که نیاز نباشه خودم براش سرور راه اندای کنم برای دریافت گزارش ها. خیلی زمانبر میشه.
امکان ارسال گزارش ها از طریق ایمیل رو هم داره، منتهی فکر نمیکنم کابرا زیاد همکاری کنند توی ارسال گزارشها :متفکر:.

اگر بشه سرویسی پیدا کرد که ضمن ارایه این خدمات ایران رو هم تحریم نکرده باشه، عالی میشه...

باز هم سپاسگزارم

hharddy
سه شنبه 15 اسفند 1396, 11:52 صبح
جدیدا تحریم شده؟ من تا یک هفته قبل تست کردم اوکی بود
سرویس چشمک و نیواد تا اونجایی که میدونم فکر کنم سرویس گزارش خطا دارن

mohsen.srn
چهارشنبه 16 اسفند 1396, 09:33 صبح
جدیدا تحریم شده؟ من تا یک هفته قبل تست کردم اوکی بود
سرویس چشمک و نیواد تا اونجایی که میدونم فکر کنم سرویس گزارش خطا دارن

من خودم تست نکردم. اینور اونور میخوندم که گوگل یک سری از سرویس های Firebase رو برای ایرانی ها بسته.
من تلاش کردم بفهمم این دو تا سرویس بخصوص Crash Reporting بر روی آی پی های ایران بسته هست یا نه. به چیز خاصی برنخوردم. حدس زدم این هم بسته باشه.

میخوام قبل از یادگیری و پیاده سازی دقیقا بفهمم تحریم هستیم یا نه، از کجا باید فهمید؟

اسم سرویس چشمک و نیواد رو نشنیده بودم. الان میرم یکم تحقیق بکنم ببینم چطورند. مرسی

hharddy
چهارشنبه 16 اسفند 1396, 10:51 صبح
من خودم تست نکردم. اینور اونور میخوندم که گوگل یک سری از سرویس های Firebase رو برای ایرانی ها بسته.
من تلاش کردم بفهمم این دو تا سرویس بخصوص Crash Reporting بر روی آی پی های ایران بسته هست یا نه. به چیز خاصی برنخوردم. حدس زدم این هم بسته باشه.

میخوام قبل از یادگیری و پیاده سازی دقیقا بفهمم تحریم هستیم یا نه، از کجا باید فهمید؟

اسم سرویس چشمک و نیواد رو نشنیده بودم. الان میرم یکم تحقیق بکنم ببینم چطورند. مرسی

یک سری سرویس ها که تحریم هست برای ایران ولی بعضی دیگه هاش مشکلی نداره, کرش ریپورتم هم جزو اینا هست که برای ایران محدودیتی نداره.
من تا هفته قبل که تست کردم ایمیل های کرش ریپورت و میفرستاد.

mohsen.srn
جمعه 18 اسفند 1396, 16:54 عصر
یک سری سرویس ها که تحریم هست برای ایران ولی بعضی دیگه هاش مشکلی نداره, کرش ریپورتم هم جزو اینا هست که برای ایران محدودیتی نداره.
من تا هفته قبل که تست کردم ایمیل های کرش ریپورت و میفرستاد.

سپاس فراران...
پس اگر اینطوره که حله :قلب: