PDA

View Full Version : پخش انواع فایل های ویدیو

ebrahim.rayatparvar
چهارشنبه 16 اسفند 1396, 08:42 صبح
سلام خدمت همه دوستان.

من دارم تو برنامه ای ویدیو پلیر میزارم که از VLC استفاده کردم ولی زمانی که میخواست نشون بده ماوس رو روش تکون میدادم لحظه ای هر چند ثانیه سیاه میشد باز میامد یا به زبون راحت تر هی صفحه میپره برای همین رفتم از visioforge SDK 10.3 استفاده کردم که خیلی قویه طبق سمپل هایی که داشت گرفتم برنامه رو آبردم بالا نکته جالب اینه که الان تو سیستم من خوب اجرا میشه ولی تو کامپیوتر دیگه پیغام خطا میده که تو دیتیلز خطا میرم به خط شماره 22 اشاره میکنه که دقیقا جایی هست که داره آدرس فیلم رو میگیره.

که احتمال میدم بابت اینه که ابزارش ک.ر.ک هستش این مشکل رو داره.

به نظر شما از چه sdk دیگه ای برای این کار استفاده کنم که مثل این قوی باشه و اینجور مارو آزار نده.

ebrahim.rayatparvar
دوشنبه 21 اسفند 1396, 17:34 عصر
سلام دوستان.
من حتی الان VLC و خود مدیا پلیر VS رو هم کد میزنم مثل کامپوننت قبلی تو سیستم من مشکلی نداره ولی تو سیستم دوستان خطا میده. با اینکه dll ها هم همراش هستن.

مثلا این خطا مدیا پلیر هست :

147793

ebrahim.rayatparvar
دوشنبه 28 اسفند 1396, 17:24 عصر
مشکل VLC ربطی به کد نویسی من نداشت ظاهرا یه DLL از کامپوننت قبلی تو رفرنسام بود که با اسم DLL های VLC یکی بود برای همین خطا میداد

Javadprogrammer10
شنبه 11 فروردین 1397, 15:51 عصر
من هم مشابه این مشکلو دارم کلافه شدم

ebrahim.rayatparvar
شنبه 18 فروردین 1397, 16:38 عصر
سلام دوستان من با این vlc کلا مشکل دارم تو سیستم خودم کار میکنه تو vm کار میکنه تو سیستم یه دوست کار میکنه تو 2 تا سیستم دیگه باز خطا میده با visioforge SDK 10.3 هم همینه کلا از سیستم به غیر من پیغام خطا میده.

شما برای پخش ویدیو چه SDK رو پیشنهاد میدین که انقدر ما رو نچزونه