PDA

View Full Version : حقوق برنامه نویس با دو سال سابقه

resident
یک شنبه 20 اسفند 1396, 09:28 صبح
سلام. وقت بخیر
حقوق فردی که دو یا سه سال سابقه برنامه نویسی داره چقدره؟

RIG000
یک شنبه 20 اسفند 1396, 09:45 صبح
اگر خوب باشه و در تهران باشه بین 2/5 تا 3 بهش میدن. البته دو سال های ادم ها متفاوته و ..... . . .. مصاحبه و . .. همه چی شرطه این وسط ...

resident
یک شنبه 20 اسفند 1396, 09:50 صبح
اگر متوسط باشه و در تهران باشه چی؟

RIG000
یک شنبه 20 اسفند 1396, 10:06 صبح
ببین نمیشه گفت متوسط یا خوب دقیقا چی میشه از دیدگاه ما ... اما تو تهران از کاراموز که حقوق پایه هست که 900 شروع میشه تا بالا . برای رنج های 2 سال تجربه معمولی مثلا بعضی شرکت ها 2 توم نمیبندن بعضی ها 2/8 بعضی ها زیر 2 همین هول و حوش میچزخه اما نه اگر شرکتی سابقه کار داری این دوسال رو زیر سه رو نیا ...

resident
یک شنبه 20 اسفند 1396, 11:40 صبح
ببین نمیشه گفت متوسط یا خوب دقیقا چی میشه از دیدگاه ما ... اما تو تهران از کاراموز که حقوق پایه هست که 900 شروع میشه تا بالا . برای رنج های 2 سال تجربه معمولی مثلا بعضی شرکت ها 2 توم نمیبندن بعضی ها 2/8 بعضی ها زیر 2 همین هول و حوش میچزخه اما نه اگر شرکتی سابقه کار داری این دوسال رو زیر سه رو نیا ...

900 واسه کارآموز؟!
یعنی کسی که سابقه کار نداره و بلد نیست، 900 می گیره؟!!

RIG000
یک شنبه 20 اسفند 1396, 13:26 عصر
900 واسه کارآموز؟!
یعنی کسی که سابقه کار نداره و بلد نیست، 900 می گیره؟!!
بعضی جاها نمیدن بعضی جاها میدن ... یا یکی دو ماه بعدش شروع میکنن به دادن... در کل شکل های مختلف دیده میشه اینجا

raha raad
دوشنبه 21 اسفند 1396, 14:37 عصر
بعضی جاها نمیدن بعضی جاها میدن ... یا یکی دو ماه بعدش شروع میکنن به دادن... در کل شکل های مختلف دیده میشه اینجاتا دلتون بخواد من کارآموزی رفتم و در اصفهان هیچ کجا برای کارآموز پولی درنظر گرفته نمیشه و اگه شانس بیاره و کار طرف به دل کارفرما بشینه حقوق 300 تا 500 تومن دیدم و شنیدم که میدن اما 900 تومن نهههههههه!!!!!!

hosha92
دوشنبه 21 اسفند 1396, 19:14 عصر
تا دلتون بخواد من کارآموزی رفتم و در اصفهان هیچ کجا برای کارآموز پولی درنظر گرفته نمیشه و اگه شانس بیاره و کار طرف به دل کارفرما بشینه حقوق 300 تا 500 تومن دیدم و شنیدم که میدن اما 900 تومن نهههههههه!!!!!!

سلام
بله منم در اصفهان خبر ندارم حقوق بدرد بخور بدن به کارآموز منتها پیشنهاد من اینه :
اگه در حد خوب بلدین کار رو ، بهتره خودتون کار بگرید و در منزل انجام بدین،درآمودش که اصلا قابل مقایسه نیست،ضمن اینکه تمام و کمال هم درامدش واسه خودتون خواهد بود و چنانچه از گرافیست هم استفاده کنید،خب یه مقدار توافقی به گرافیستتون میدین .
اینو بر اساس تجربه شخصی خودم گفتم و شاید دوستان نظرات دیگه ای داشته باشن
اما در کل در مورد مبالغ حقوق ماهیانه ، از 1.5 بهم پیشنهاد شد که دفتری در شهرکرد بود و 2 تومن و 2.5 تو اصفهان بود و یک مورد پارسال در تهران حدود 3 تومن بهم پیشنهاد شد که البته این آخری شرایط عالی ای داشت ولی خب یچکدومو نرفتم .
بازم میگم تو منزل بهتره واسم..

RIG000
سه شنبه 22 اسفند 1396, 08:26 صبح
تا دلتون بخواد من کارآموزی رفتم و در اصفهان هیچ کجا برای کارآموز پولی درنظر گرفته نمیشه و اگه شانس بیاره و کار طرف به دل کارفرما بشینه حقوق 300 تا 500 تومن دیدم و شنیدم که میدن اما 900 تومن نهههههههه!!!!!!
بچه ها ببین داستان اینکه شهر تهران با باقی شهرها فرق داره. خب هزینه ها بالاست و هر چند شهرستان کمترنیست. اما در نهایت به تجربه کاری خودتونم بستگی داره . گاهی از زندگی باید کمی سختی بکشین. به هرحال زندگی با پول ادامه داره و من نمیخام اینجا در مورد سوپر مارکت حرف بزنم که خیلی از سوپرمارکت ها بیشتر از ماها دارن .. به هر حال هر کسی با هر کاری که میدونه درسته.... اما طبیعتا اگر خوب در نظر بگیریم کسی رو تو کارش در سیستم کارمندی و این موضوع شرایط کاری رو من تو کشور های دیگه دارم میبینم. تا 3 سال میشه entry level و بین 3-8 میشه mid-level و +8 میشه senior که هر کدوم حقوق های خودشونو دارن . و در مقایسه با حقوق های ایران باید بگم entry - level در کشور های دیگه بیش از senior-level ما میگیره . ما ریال در میارم و دلار خرج میکنم. اقتصاد زاید تو کشورمون اوکی نیست در حال حاضر و این باعث شده شرکت ها نتونن هزینه کنن و قوقانینی هم نیست که فشار بیاره و همچنین ما ها بعد از دوران یونی یا در بینش باید درست تعلیم دیده باشیم و ... و به خیلی چیز ها بستگی داره و اینکه شهرها به جز تهران اصلا تو صنعت نرم افزار روند خوبی نداشتن و کار کلا تو تهرانه و اسه همینه همه اینجا جمع شدن . در نهایت اینجا هم با این هزینه ها و ... چیزی دست و بال رو نمیگیره. تو شرایطی که اینجوری و محیط دور اطراف از جنبه کاری خوب نیست باید بیشتر جویای کار درست باشید. در خصوص شما باید جدی باشی وقتی همیشه دید کاراموزی به خودت داشته باشی نمیتونی جلوتر بری ... نمیدونم جطوری بگم اما باید بیشتر از اینها در زندگی بجنگی تا وضعیت اوکی تری پیدا کنی.

raha raad
چهارشنبه 23 اسفند 1396, 12:32 عصر
سلام.
دستتون درد نکنه. در حقم برادری کردید و راهنماییم کردید. خیلی خیلی ممنونم ازتون. :لبخندساده:
"
وقتی همیشه دید کاراموزی به خودت داشته باشی نمیتونی جلوتر بری" فرمایشتون کاملا متینه و دقیقا به این حرفتون رسیدم. خوشبختانه دیگه دید کارآموزی به خودم ندارم ولی هنوز راه زیادی تا رسیدن به هدفم در پیش دارم...