PDA

View Full Version : بک آپ از sql2016 و ری استور در sql2012

khoshblagh
یک شنبه 20 اسفند 1396, 19:09 عصر
با سلام خدمت دوستان
در سرور مشتری sql2016 نصب میباشد. بروی رایانه من از sql2012 نصب میباشد. حالا میخواهم یک backup از بانک روی سرور مشتری که sql2016 میباشد را روی سرور خودم که sql2012 می باشد بازیابی نمایم. ولی منجر به خطای Unable to create plan due to breack in the LSN chain میشود. در بررسی متوجه شدم این مربوط به ssms میباشد و باید سرویس پک 3 مربوط به sql2012 نصب کنم. آیا نتیجه گیری من درست است؟ آیا راهی دیگری برای این موضوع وجود ندارد؟ آیا اصولا نمیشود backup نسخه های بالاتر sqlserver را در نسخه های پائینتر استفاده نمود؟ متشکرم

H.Jafari
سه شنبه 22 اسفند 1396, 11:36 صبح
با سلام
شما هیچگاه نمیتوانید یک فایل بک آپ که از یک پایگاه داده با ورژن بالاتر بر روی یک پایگاه داده با ورژن پایین تر برگردونید،
اما برای اینکه بخواهید اطلاعات رو بر روی پایگاه داده با ویرایش پایین تر داشته باشید میتونید بین دو اس کیو ال سرور ارتباط برقرار کنید و توسط ابزار Export کردن جداول رو از اس کیو ال 2016 به اس کیو ال 2012 منتقل کنید فقط باید حواستون باشه که ایندکس ها و کلید هایی که قبلا بر روی جداول دارید(دیزاین) از بین میره و باید جداول رو دوباره از نظر ساختار بررسی کنید.

H.Jafari
سه شنبه 22 اسفند 1396, 11:38 صبح
با سلام
شما هیچگاه نمیتوانید یک فایل بک آپ که از یک پایگاه داده با ورژن بالاتر بر روی یک پایگاه داده با ورژن پایین تر برگردونید،
اما برای اینکه بخواهید اطلاعات رو بر روی پایگاه داده با ویرایش پایین تر داشته باشید میتونید بین دو اس کیو ال سرور ارتباط برقرار کنید و توسط ابزار Export کردن جداول رو از اس کیو ال 2016 به اس کیو ال 2012 منتقل کنید فقط باید حواستون باشه که ایندکس ها و کلید هایی که قبلا بر روی جداول دارید(دیزاین) از بین میره و باید جداول رو دوباره از نظر ساختار بررسی کنید.
https://stackoverflow.com/questions/25042746/possible-to-restore-a-backup-of-sql-server-2014-on-sql-server-2012