PDA

View Full Version : باز کردن لینک html درون دلفی

parisa2002
شنبه 29 مهر 1385, 08:28 صبح
من یک فایل html دارم که داخل دلفی توسط webbrowser نمایش داده می شود و مشکلی ندارد ولی داخل این فایل لینکهای وجود دارد که با کلیک بر روی آنها فایل صوتی مخصوص به خود را باز می کند در حال حاظر وقتی روی آنها کلیک می کنم مدیا پلیر ویندوز خارج از دلفی باز می شود و آن فایل صوتی را پخش می کند .
من می خواهم درون برنامه من مدیا پلیر باز شود.
ازاکتیو ایکس مدیا پلیر استفاده کردم ولی باز هم مدیا پلیر خارج از دلفی باز می شود آیا راهی هست که همان ویندوز مدیا پلیری که اکتیوایکسش را لود کردم باز شود؟؟

با تشکر

dkhatibi
شنبه 29 مهر 1385, 15:58 عصر
شاید راحت ترین کار دانلود فایل به شاخه ی Temp و باز کردن آن توسط مدیا پلیر داخل برنامه است!

parisa2002
یک شنبه 30 مهر 1385, 07:34 صبح
میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟
یعنی بصورت دستی خودم آن فایل ها را توسط مدیاپلیر داخل برنامه اجرا کنم؟؟؟
اگه منظورت اینه باید بگم که من می خواهم خود برنامه اینکار را بکنه

dkhatibi
یک شنبه 30 مهر 1385, 10:20 صبح
مگه من غیر از اون گفتم! وقتی با برنامت اون فایل را دانلود کنی ! می تونی اونو با مدیا پلیر داخل برنامت بازش کنی.
در مورد دانلود فایل بحث شده است.

ghabil
یک شنبه 30 مهر 1385, 16:40 عصر
مگه من غیر از اون گفتم! وقتی با برنامت اون فایل را دانلود کنی ! می تونی اونو با مدیا پلیر داخل برنامت بازش کنی.
در مورد دانلود فایل بحث شده است.

نه حالا میشه این یک دفعه رو لطف کنی و بحثهایی که شده رو تکرار کنی بگی چجوری میشه لینکی رو که کاربر تو Browser کلیک میکنه رو Application دانلودش رو هندل بکنه ؟!!!

dkhatibi
یک شنبه 30 مهر 1385, 19:00 عصر
چشم پسر خوب
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=42026&highlight=Download

ghabil
دوشنبه 01 آبان 1385, 00:16 صبح
استاد Event باز کردن لینک از توی Browser فرستاده میشه اینی که تو گذاشتی دانلود یک فایله که URLش رو میدونیم ، یک نیگا به سوال بکن...

m-khorsandi
دوشنبه 01 آبان 1385, 08:30 صبح
شاید بتونی از رویداد OnStatusTextChange مربوط به webbrowser استفاده کنی، نام لینک رو بگیری و اگر نوع خاصی بود اون رو خودت نمایش بدی و بعد هم باید OnBeforeNavigate2 رو هم کنترل کنی.

dkhatibi
دوشنبه 01 آبان 1385, 15:42 عصر
استاد Event باز کردن لینک از توی Browser فرستاده میشه اینی که تو گذاشتی دانلود یک فایله که URLش رو میدونیم ، یک نیگا به سوال بکن...
یک نگاه به پست شماره ی 2 و 3 بکن