PDA

View Full Version : سوال: مشخصات منحصر بفرد هر کاربر چیه مثل آی پی + مرورگر + ۰۰۰۰

علیرضا5
جمعه 24 فروردین 1397, 13:14 عصر
سلام
مشخصه منحصر به فرد هر کاربر چیه
مثلا آی پی + نوع مرورگر + ۰۰۰۰۰
ببینید من میخوام وقتی کاربری وارد صفحه کاربری شد بدون تعیین نام کاربری توسط مشخصان منحصربه فرد سیستم خودش شناخته و ثبت نام بشه

این مشخصات منحصربفرد کاربر چه پارامترهایی داره

Tekyegah
جمعه 24 فروردین 1397, 13:28 عصر
برای صفحات وب همچین چیز منحصر به فردی نداریم !

علیرضا5
شنبه 25 فروردین 1397, 01:18 صبح
حتما یه راهی داره
مثلا همین هاست پلسک من امنحان کردم همه کوکی های سیستمم رو پاک کردم ولی بازم منو شناخت
پس این سایتها چطوری کار می کنن

imohsen
شنبه 25 فروردین 1397, 13:41 عصر
مشخصات منحصر بفرد شما در حوزه وب session id می باشد که هم در cookie که در سمت کلاینت ذخیره شده و هم در session که در سمت سرور نگهداری می شود ثبت می شود، هر سایت به شیوه خودش و با session id متمایز از سایتهای دیگر شما را می شناسد. بسیاری از سایت ها هم در هنگام وارد شدن - با اطلاع قبلی- به cookie مرورگر شما دسترسی پیدا می کنند.

علیرضا5
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397, 12:12 عصر
session id ها که تایم اوت دارن و پاک میشن
با اونها میشه مثلا یک کلمه رو از یک صفحه در یک صفحه دیگه کپی کرد
هرچند منحصربفرد هم باشن با نابود شدنشون نمیشه به اونها برای شناسایی کاربر استفاده کرد در مراجعات بعدی

آیا راه بهتری وجود داره

ghossein
چهارشنبه 02 خرداد 1397, 00:09 صبح
حتما یه راهی داره
مثلا همین هاست پلسک من امنحان کردم همه کوکی های سیستمم رو پاک کردم ولی بازم منو شناخت
پس این سایتها چطوری کار می کنن
با چه مرورگری این کار و انجام دادی.

bmanfy
چهارشنبه 02 خرداد 1397, 10:49 صبح
ادرس منحصر به فرد هر کاربر مک ادرس کارت شبکه اون هست که فکر میکنم با استفاده از جاوااسکریت میشه اون رو استخراج کرد.

Tekyegah
جمعه 04 خرداد 1397, 14:55 عصر
سریال هارد ، مک آدرس کارت شبکه دسترسی مستقیم به درایوها و فایل های سیستم !!! اینها رو نمیشه با مرورگر انجام داد !!!

علیرضا5
شنبه 05 خرداد 1397, 14:49 عصر
ادرس منحصر به فرد هر کاربر مک ادرس کارت شبکه اون هست که فکر میکنم با استفاده از جاوااسکریت میشه اون رو استخراج کرد.

خوب نمونه سورس هم دارید

علیرضا5
شنبه 05 خرداد 1397, 14:51 عصر
با چه مرورگری این کار و انجام دادی.

گوگل کروم
گوگل کروم