PDA

View Full Version : خیلی خیلی فوری!!

maryam82
شنبه 29 مهر 1385, 13:34 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز:
شاید سوال من ابتداییباشه ولی بشدت به جوابش نیاز دارم.
چه جوری میشه یک مقدار مثلا int از رویداد On_Click مربوط به Botton به رویداد Page_Lode فرستاد؟

سوال دوم :
من یکسری اطلاعات دارم که درون RadioButtonList و Lable و Textbox باید نمایش بدم. ولی مشکل اینجاست که من این اطلاعات رو از جدول می گیرم. می خوام همه اطلاعات جدول رو توی این کنترل ها نمایش بدم. هر کاری می کنیم فقط یک ردیف از جدول نمایش داده میشه. چطور می تونم تمام ردیف های جدول رو بصورت جداگانه توی این کنترل ها نمایش بدم؟

قوانین سایت را مطالعه کنید: قانون شماره 7 و 8 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=261719#post261719)

negar84
شنبه 29 مهر 1385, 21:33 عصر
در مورد سئوال اولت منظورت رو نمی فهمم

Amir Oveisi
شنبه 29 مهر 1385, 22:10 عصر
جدول چی؟
سوالات مفهوم نیستن !

linux
یک شنبه 30 مهر 1385, 00:21 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز:
شاید سوال من ابتداییباشه ولی بشدت به جوابش نیاز دارم.
چه جوری میشه یک مقدار مثلا int از رویداد On_Click مربوط به Botton به رویداد Page_Lode فرستاد؟

سوال دوم :
من یکسری اطلاعات دارم که درون RadioButtonList و Lable و Textbox باید نمایش بدم. ولی مشکل اینجاست که من این اطلاعات رو از جدول می گیرم. می خوام همه اطلاعات جدول رو توی این کنترل ها نمایش بدم. هر کاری می کنیم فقط یک ردیف از جدول نمایش داده میشه. چطور می تونم تمام ردیف های جدول رو بصورت جداگانه توی این کنترل ها نمایش بدم؟

قوانین سایت را مطالعه کنید: قانون شماره 7 و 8 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=261719#post261719)
برای سوال اول بهتره یک متغیر public توی فرم تعریف کنید هر وقت باتن کلید شد این متغیر را تغیر بدهید و یک event هر درست کنید که هر وقت این متغیر تغییر کرد شم رویداد page_load را فراخوانی کنید.
برای سوال دوم
این کاملا طبیعی هست شما اگر می خواهید همه اطلاعات جدول را یکجا نمایش بدهید باید از datagridview استفاده کنید.ولی اگر با استفاده از این کنترل ها که گفتید خواسته باشید نمایش دهید فقط یک سطر از دیتابیس را می توانید نمایش بدهید برای نمایش سطرهای بعدی یا قبلی باید از دستوراتی استفاده کنید که 1000 بار تکرار شده.