PDA

View Full Version : نحوه تقسیم کار در یک پروژه

SYSMAN
شنبه 29 مهر 1385, 19:58 عصر
شما یک پروژه تعریف می کنید، طراحی تجزیه و تحلیل پروژه رو هم انجام می دهید.
چه طوری کار پروژه رو بین گروه تقسیم می کنید؟؟
افراد هر یک در یک سیستم جداگانه کدها رو وارد می کنند. چطوری این کدها در کنار هم قرار می گیرند و تشکیل یک برنامه واحد رو می دهند؟؟

Amir Oveisi
شنبه 29 مهر 1385, 22:18 عصر
به راحتی!!
مهمترین چیز تو c# کلاسه که اونم اگه به صورت partial تعریف بشه میتونین یه کلاس رو تو چند فایل جدا داشته باشین که هر گروه یه فایلش رو مینویسه !

mahdi_negahi
یک شنبه 30 مهر 1385, 00:42 صبح
افراد هر یک در یک سیستم جداگانه کدها رو وارد می کنند. چطوری این کدها در کنار هم قرار می گیرند و تشکیل یک برنامه واحد رو می دهند؟؟

این یکی ازز سخترین کارهای تولید یک پروژه است
ببینید شما باید تحلیل درستی داشته باشید و همچنین در تقسیم وضایف استاد و در ضمن باید بر پروژه اشراف کامل وقتی ماژول ها را گرفتی مطمئن گروه واسط کاربر هم ماژول UIF را به شما تحویل دادند پس بر طبق آن UFI و سورسهای تحویلی باید این کار را بکنی

البته من با نظر جناب برمودا که گفته اند :

partial تعریف بشه میتونین یه کلاس رو تو چند فایل جدا داشته باشین که هر گروه یه فایلش رو مینویسه !

مخالفم
به نظر منه حقیر حتما باید از dll استفاده کرد مخصوصا اگر عمل join توسط یک گروه دیگر انجام شود

Amir Oveisi
یک شنبه 30 مهر 1385, 21:07 عصر
این یکی ازز سخترین کارهای تولید یک پروژه است
ببینید شما باید تحلیل درستی داشته باشید و همچنین در تقسیم وضایف استاد و در ضمن باید بر پروژه اشراف کامل وقتی ماژول ها را گرفتی مطمئن گروه واسط کاربر هم ماژول UIF را به شما تحویل دادند پس بر طبق آن UFI و سورسهای تحویلی باید این کار را بکنی

البته من با نظر جناب برمودا که گفته اند :

مخالفم
به نظر منه حقیر حتما باید از dll استفاده کرد مخصوصا اگر عمل join توسط یک گروه دیگر انجام شود
به نظر من بستگی به گستردگی پروژه داره

mahdi_negahi
دوشنبه 01 آبان 1385, 20:46 عصر
به نظر من بستگی به گستردگی پروژه داره

اگر تیم ها بتوانند درست کار کنند موردی ندارد که از dll استفاده کرد

SYSMAN
دوشنبه 01 آبان 1385, 21:48 عصر
نحوه تقسیم کار به چه صورتی هست؟؟ تیمی که UI رو درست می کنه از تیمی که برروی کد عملکرد برنامه و ساخت کلاس ها کار می کنه و افرادی که روی پایگاه داده کار می کنند جدا هستند؟
اگر جدا هستند چه طور تمام کارها توی یک محیط کاری join می شه؟