PDA

View Full Version : خطای instant run requires that the platform

samiasoft
جمعه 07 اردیبهشت 1397, 21:10 عصر
سلام دوستان

به نظرتون چرا این خطا هنگام اجرای اپلکیشن در شبیه ساز در اندروید استودیو ظاهر میشه ؟

minSdkVersion 17 و شبیه ساز اندرویدش 5.1 هست
http://s9.picofile.com/file/8324753250/2018_04_27_213702.jpg

که دو حالت داره :

- من اگر گزینه install رو بزنم میره اتوماتیک android-5.1 رو دانلود میکنه و داخل sdk\platforms قرار میده.

- اگر گزینه contine رو بزنم با اخرین پلت فرمی که قرار دادم که اندروید 8 هست اجرا میشه.

حال من میخواستم بدون اینکه این خطا ظاهر بشه با همون اندروید 8.0 که دارم اجرا بشه یا نه کار اشتباهیه ؟

چون ببینید من نمیخواستم داخل پوشه platforms نسخه های دیگر اندروید رو بزارم و خواستم فقط یک نسخه رو داشته باشم اما انگار بایستی نسخه های دیگر رو هم بزارم !!!!

samiasoft
جمعه 07 اردیبهشت 1397, 21:30 عصر
برای حل این مشکل که این خطا ظاهر نشه گفته شده که تیک این گزینه برداشته بشه .

اما ایا کسی اطلاعی داره که فعال بودن یا غیرفعال بودن گزینه زیر چه تاثیری داره ؟ کلا منظور از این قسمت چیه!

http://s9.picofile.com/file/8324754742/2018_04_27_215753.jpg

farhad_shiri_ex
شنبه 08 اردیبهشت 1397, 18:46 عصر
این ویژگی در اندروید استودیو باعث میشه به طور قابل توجهی کاهش زمان ساخت و زمان های استقرار برای تغییرات کد افزایشی در طول چرخه حیات برنامه نویسی، تست و اشکالزدایی شما کمتر بشود.
وقتی برای اولین بار پروژه را کامپایل میکنید زمانی منطقی طول میکشه. ولی برای اجراهای بعد میتونید از گزینه که علامت ⚡ هست استفاده کنید تا خودتون به سرعت اجرا پی ببرید.
در کل برای اجرای خیلی سریعتر برنامه بعد از یک تغییر کوچک استفاده میشه و اینکه فقط هم از sdk 21 به بعد کاربری داره وقابل استفاده می باشد.

148069

تعویض داغ: تغییرات کد افزایشی اعمال می شود و در برنامه بدون نیاز به راه اندازی مجدد برنامه یا حتی فعالیت مجدد در حال اجرا منعکس می شود. می توان برای اکثر تغییرات ساده در پیاده سازی روش استفاده کرد.

تعویض گرم: قبل از اینکه تغییرات دیده شود و مورد استفاده قرار گیرد باید فعالیت را دوباره آغاز کرد. به طور معمول برای تغییر به منابع نیاز است.

تعویض سرد: برنامه دوباره راه اندازی می شود (اما هنوز نصب نشده است). مورد نیاز برای هر گونه تغییر ساختاری مانند ارث و امضاء روش.

اولین بار که Run یا Debug را با اجرای Instant اجرا می کنید، Gradle برخی از وظایف اضافی را انجام می دهد.
اگر ازویندوز استفاده میکنید، ویندوز مدافع Real-Time Protection ممکن است باعث کند شدن سرعت Instant Run شود. شما می توانید با اضافه کردن پوشه پروژه خود به لیست موارد حذف مدافع ویندوز، اطمینان حاصل کنید.