PDA

View Full Version : مشکل در اندروید استودیو-ایندکس کردن مداوم

mz6488
جمعه 14 اردیبهشت 1397, 16:06 عصر
سلام.یه مشکل عجیب واسم پیش اومده.حین کار تو اندروید استودیو یه دفعه برنامه شروع کرده به ایندکس کردن(مث زمانی که سینک گریدل تموم میشه).تقریبا هر یه ثانیه این کار رو انجام میده و باعث میشه نتونم هیچ کاری انجام بدم.پروژه جدید هم که درست میکنم همین وضعیت.گریدل رو هم افلاین کردم باز حل نشد.کسی میتونه این مشکل رو رفع کنه؟

farhad_shiri_ex
جمعه 14 اردیبهشت 1397, 16:32 عصر
از چه نسخه اندروید استودیو استفاده می کنید؟ دوست عزیز!
نسخه اندروید استودیو را ارتقا دادید؟
یعنی تو پروژه جدید بعد از سینک گریدل همینطور پشت سرهم هر یک ثانیه یکبار داره ایندکس میکنه؟
آیا فضای خالی مناسب روی درایوی که پروژه هست وجود داره؟
اگر تو ویندوز هستید Resource Monitor ببنید وضعیت I/O اندروید استودیو در چه وضعیتی ؟
احتمال اینکه نمیتونه روی هارد دیسک شما بنویسه خیلی زیاد هست.!
به نظر من ...
1- ارتقا به آخرین اندروید استودیو و گریدل
2- یک درایو را فرمت کنید و پروژه را اونجا ایجاد کنید. البته اگر از ویروسی نبودن سیستم مطمن هستید ببنید خود آنتی ویروس جلوی I/O اندروید استودیو رو نگیره.!
3- اگر نشد تعویض هارد دیسک و اجرای مراحل بالا.
چون ایرادی که دارید مربوط به ساختن فایل App.iml پروژه است که ظاهرا نمی تونه ایجادش کنه!

mz6488
جمعه 14 اردیبهشت 1397, 20:13 عصر
از چه نسخه اندروید استودیو استفاده می کنید؟ دوست عزیز!
نسخه اندروید استودیو را ارتقا دادید؟

آقا شما که تو قشمی رفتی بازار یه ماهی حلوا سفید بگیر به نیت ما نوش جان کن به به خوش به حالتون من که شخصا مخلص همه بچه های باحال و عشقی جنوب هستم از بندر امام تا بندر بوشهر ...:قهقهه::قهقهه::قهقهه:
برنامه رو ارتقا دادم اینجوری شد.مشکلم رو فعلا با invalidate cashes حل کردم.خدا کنه دیگه ازم ایراد نمی گیره
ماهی خورم نیستم اصلا:لبخند::لبخند: