PDA

View Full Version : روش نوشتن برنامه در شبکه شرکت

p30online
شنبه 15 اردیبهشت 1397, 06:55 صبح
دوستان یک شرکتی هست می خواد اطلاعاتشو داخل شبکه داخلی به اشتراک بگذاره هر قسمت اطلاعات مربوط به خودشو ببینه و از اطلاعات شرکت با خبر باشه و یک مدید مرکزی هست باید اطلاعات را بفرسته تا قسمت های مختلف اطلاعات مربوط به خودشونو ببینن
کامپیوترهای شبکه شرکت هم با وایرلس به هم متصل هستند من برای برنامه نوشتن باید چه کنم که اطلاعات که ذخیره می شود در شبکه به اشتراک گذاشته شود ؟

رامین مرادی
شنبه 15 اردیبهشت 1397, 08:19 صبح
میتونید اطلاعات رو در دیتابیس ذخیره کنید. دنبال فایل تیبل باشید. خیلی جالبه. تو اس کیو ال سرور هست.
یا اینکه تو شبکتون یه پوشه رو شیر کنید و تو برنامه فایل ها رو اونجا آپلود کنید و از اونجا بخونید.البته خواندن و نوشتن رو از برنامه کنترل کنید.

p30online
شنبه 15 اردیبهشت 1397, 13:13 عصر
من می خواهم اطلاعات را در برنامه وارد کنم بدون اینکه در پوشه اینها بگذارم و هر کاربری به قسمت مورد نظر خودش دسترسی داشته باشه

p30online
شنبه 15 اردیبهشت 1397, 16:01 عصر
منظورم اینه من چگونه وقتی برنامه داخل سیستممه و داده به آن وارد کردم
برنامه داخل سیستم های دیگه هم داده به انها وارد شود و کاربران از ان استفاده کنند

mr.sirwan
شنبه 15 اردیبهشت 1397, 18:49 عصر
دنبال مبحث SQLDependency بگرد
تغییرات در سطح جداول رو به صورت ایونت واسه برنامه ارسال میکنه

p30online
یک شنبه 16 اردیبهشت 1397, 22:47 عصر
دنبال مبحث SQLDependency بگرد
تغییرات در سطح جداول رو به صورت ایونت واسه برنامه ارسال میکنه

یعنی اگر من داده وارد برنامه بکنم به نسخه ای از این برنامه که داخل یک سیستم دیگر هست اطلاعات وارد می شود ؟

danialafshari
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397, 00:46 صبح
یعنی اگر من داده وارد برنامه بکنم به نسخه ای از این برنامه که داخل یک سیستم دیگر هست اطلاعات وارد می شود ؟
با سلام
دوست عزیز شما از Sql Server استفاده کن و با یکسری تنظیمات که بسیار فراوان در سایت و تاپیک اعلان قرار داده شده تحت شبکش کن
دیتابیس و sql روی یک سیستم(سرور) قرار میگیره و تمامی برنامه هات به IP اون سیستم وصل میشن و اطلاعات یکجا ثبت میشه در نتیجه بین همه مشترکه!
موفق باشید

TeacherMath
جمعه 21 اردیبهشت 1397, 20:28 عصر
نیازی به برنامه نیست خود ویندوز قابلیت اشتراک گذاری شبکه داره با دسترسی های مختلف