PDA

View Full Version : آخرین بروز رسانی در asp.net mvc

kahkeshane2012
جمعه 21 اردیبهشت 1397, 12:05 عصر
با عرض سلام و احترام خدمت همگی برنامه نویسان عزیز ،نمیدونم جای این تایپیک اینجا درست هست یا نه اگر نیست که مدیر محترم معذرت میخوام.
بنده حدود چهار سال در زمینه برنامه نویسی فعالیت میکردم و سی شارپ و asp.net و asp.net mvc و پایگاه داده sql server & mysql کار کردم بنا به دلایلی شغلم تغییر کرد و حدود چهار سالی هست که دست به کد نشدم ،حالا میخوام دوباره شروع کنم میخوام ببینم آخرین بروز رسانی یا پیشنهادی که در زمینه طراحی سایت (asp.net mvc) شده در اختیارم بزارید(به صورت تیتر وار ) تا دنبال کنم ممنون میشم.
قبل از پاسخگوئی از همه تشکر میکنم.

hakim22
جمعه 21 اردیبهشت 1397, 16:41 عصر
شما همچنان می توانید با دانشتون در زمینه ی 5 ASP.NET MVC برنامه نویسی کنید و سایتهای زیادی هر روز با همون روش تقریبا چهار سال پیش کار میکنند.

فریم ورک2.0 ASP Core MVC نسخه ی جدید همین محیط برنامه نویسی که با کمی تغییرات ساختاری عرضه شده و شرکتهای زیادی شروع به استفاده از اون کردند. با توجه به اینکه سریعتره و در خیلی از زمینه ها بهتر پیاده شده.

در زمینه ی طراحی دیتابیس هم نگاهی به Code First بیاندازید.

kahkeshane2012
شنبه 22 اردیبهشت 1397, 19:00 عصر
شما همچنان می توانید با دانشتون در زمینه ی 5 ASP.NET MVC برنامه نویسی کنید و سایتهای زیادی هر روز با همون روش تقریبا چهار سال پیش کار میکنند.

فریم ورک2.0 ASP Core MVC نسخه ی جدید همین محیط برنامه نویسی که با کمی تغییرات ساختاری عرضه شده و شرکتهای زیادی شروع به استفاده از اون کردند. با توجه به اینکه سریعتره و در خیلی از زمینه ها بهتر پیاده شده.

در زمینه ی طراحی دیتابیس هم نگاهی به Code First بیاندازید.
تشکر از راهنمائی هاتون.