PDA

View Full Version : سوال: چه نوع فایلهایی باید آپلود کنم؟

khabarchin
جمعه 04 خرداد 1397, 22:44 عصر
با سلام
یک سایت هست که قبلا یکی با asp.net و سی شارپ نوشته و من می خواهم یک صفحه aspx که با سی شارپ نوشتم رو در کنار فایل های دیگر آپلود کنم که نمایش خاصی از دیتابیس بگیرم...
دو فایل aspx و aspx.cs رو در فولدری آپلود کردم ولی نمایش نمیده... برای اینکار چه نوع فایل هایی از ویژوال استودیو رو باید آپلود کنم؟
در ضمن برنامه من خیلی ساده ست.
ممنون

Tekyegah
شنبه 05 خرداد 1397, 19:52 عصر
باید فایلتون روی توی سرور توی فولدر httpdocs کپی کنید .

ghossein
شنبه 05 خرداد 1397, 23:46 عصر
سلام
اگه پروژه قبلی رو با ویژوال استادیو باز و صفحه رو اونجا اضافه کردید، فقط کافیه اون رو Publish کنید و سپس dll که در پوشه bin ساخته میشه رو تو سایت آنلاین در پوشه ی bin کپی کنید و بعد صفحه ی مورد نظر رو در مسیری که مد نظرتون هست کپی کنید .

اگر پروژه جدید ساخته اید باید اول Publish کنید و سپس محتوی پوشه bin رو در پوشه bin آنلاین کپی کنید و بعد صفحه رو تو سایت آنلاین هر جا که می خواهید کپی کنید.

khabarchin
یک شنبه 06 خرداد 1397, 09:28 صبح
سلام
اگه پروژه قبلی رو با ویژوال استادیو باز و صفحه رو اونجا اضافه کردید، فقط کافیه اون رو Publish کنید و سپس dll که در پوشه bin ساخته میشه رو تو سایت آنلاین در پوشه ی bin کپی کنید و بعد صفحه ی مورد نظر رو در مسیری که مد نظرتون هست کپی کنید .

اگر پروژه جدید ساخته اید باید اول Publish کنید و سپس محتوی پوشه bin رو در پوشه bin آنلاین کپی کنید و بعد صفحه رو تو سایت آنلاین هر جا که می خواهید کپی کنید.

با تشکر فراوان...
همین کار رو انجام دادم و درست شد.
ممنون

unique2017
یک شنبه 06 خرداد 1397, 10:38 صبح
دقیقا باید همین کار را انجام دهید