PDA

View Full Version : سوال: مشکل با Xceedzip هنگام کامپایل برنامه

pcman2020
شنبه 05 خرداد 1397, 18:37 عصر
با سلام خدمت همه دوستان گرامی :
من یه برنامه ای نوشتم با Vb.تو قسمت پشتیبان گیری از Xceedzip.dll استفاده کردم .تو قسمت برنامه نویسی مشکلی نداره و درست کار میکنه اما موقع کامپایل برنامه اشکال میگیره
و پیغام خطای "Permission denied" میده. نمیدونم اشکال از کجاست ?:متفکر: ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

www.pc3enter.tk
یک شنبه 06 خرداد 1397, 12:30 عصر
با یک کامپیوتر دیگه تست کن بکن، و تلاش کن سیستم عامل پایین تری تست بکنی.

حتما درست میشه

pcman2020
سه شنبه 08 خرداد 1397, 13:43 عصر
خدا رو شکر مشکل حل شد.از نسخه Xceed 6.5 استفاده کردم اکی شد.:لبخند:

vbhamed
چهارشنبه 09 خرداد 1397, 10:57 صبح
من یه برنامه ای نوشتم با Vb.تو قسمت پشتیبان گیری از Xceedzip.dll استفاده کردم .تو قسمت برنامه نویسی مشکلی نداره و درست کار میکنه اما موقع کامپایل برنامه اشکال میگیره
و پیغام خطای "Permission denied" میده. نمیدونم اشکال از کجاست ?:متفکر: ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

احتمال زیاد نصبش به مشکل خورده بوده
اگر همونو هم یک بار دیگه نصب میکردی احتمالا درست میشد

pcman2020
سه شنبه 24 دی 1398, 18:23 عصر

سلام دوستان .دبعد از نصب دوباره ویندوزم دوباره به همین مشکل برخورد کردم .:متفکر:
موقع کامپایل برنامه اررو میده . دیوونم کرده .هر بلایی بگید سرش آوردم اگه کسی راه حلی میدونه پیشنهاد بده لطفا.ممنون

ASHKANLAEI
سه شنبه 24 دی 1398, 18:42 عصر
با 6.5 کار نمیکنه؟ :قهقهه:

pcman2020
سه شنبه 24 دی 1398, 18:48 عصر
قبلا که کار میکرد بعد از نصب دوباره ویندوز قاط زده.با 3 نسخه دیگه هم امتحان کردم نشد

vbhamed
شنبه 28 دی 1398, 18:10 عصر
قبلا که کار میکرد بعد از نصب دوباره ویندوز قاط زده.با 3 نسخه دیگه هم امتحان کردم نشد
ویندوزتون چیه ؟
تو کدوم پوشه نصب کردین ؟
کرکش کردین ؟

pcman2020
شنبه 28 دی 1398, 19:11 عصر
ویندوزم 7 هست
تو همون پوشه پروژه نصب شده.
فقط کرک کردن Xceedzip چجوریه ؟ مشکل شاید همین باشه
ممنون