PDA

View Full Version : آیا در android studio 3 برای هر پروژه جدید نیاز به کانکشن دارم ؟

Vahid2017
چهارشنبه 09 خرداد 1397, 11:50 صبح
با سلام .
دوستان من هر بار میخوام پروژه جدیدی رو شرو کنم . اندروید استودیو نمی تونه پروژه رو بیلد کنه و میگه باید کانکت شی. وقتی با پراکسی کانکت کیشم پروژه اکی میشه . حالا وقتی میخوام یه پروژه جدید ایجاد کنم باز همین پیش میاد . وقتیم میام گزینه work offline رو براش فعال میکنم اون وقت تو پروژه جدید میگه نسخه کش شده از فلان چیز نیست و باید آفلاین مد رو غیر فعال کنم

No cached version of org.jetbrains.trove4j:trove4j:20160824 available for offline mode.
Disable Gradle 'offline mode' and sync project
از این حالتم که در میارم مشکل حل میشه ولی باز نیاز به نت هست.
یه کاره دیگه که امتحان میکنم میام repositry ها رو از build.gradle کامنت میکنم ولی اون موقم پیام میده که

Cannot resolve external dependency com.android.tools.build:gradle:3.1.1 because no repositories are defined.
من چندین نسخه gradle رو دانلود کردم و از قسمت use local gradle distributtion اضافه میکنم ولی همچنان مشکل پابرجاست ..

یعنی باید برا هر پروژه جدید اینترنت و پراکسی داشته باشم ؟؟
راهی نیست من یبار همه چی رو دانلود کنم و نیاز نباشه برا هر پروژه جدید کانکت بشم ؟

با تشکر از راهنمایی شما

Vahid2017
چهارشنبه 09 خرداد 1397, 12:31 عصر
خوشبختانه مشکلم باز زدن گزینه File -> Sync Project with Gradle Files حل شد . با تشکر

mohammad5593
دوشنبه 22 مرداد 1397, 22:27 عصر
دوست عزیز چرا سوال میکنی بعد خودت جواب میدی؟! بزار بزرگان بیان نظر بدن مشکل اساسی حل بشه
من هنوز مشکل دارم
Cannot resolve external dependency com.android.tools.build:gradle:3.1.4 because no repositories are defined.
Required by:
project :app