PDA

View Full Version : مشکل در اضافه کردن رکورد در Local DB Visual Studio

pro_gra_mmer_irani
پنج شنبه 10 خرداد 1397, 23:05 عصر
درود و خسته نباشید خدمت اعضای انجمن
دوستان به تازگی من به یک مشکل برخوردم اونم وقتی که درون سی شارپ میخام یک رکورد رو به جدولم در LocalDB برنامم اضافه بکنم
مشکل از اونجایی شروع شد که من میخاستم داده فارسی هم ذخیره بکنم ینی داده انگلیسی و .. همه اوکی بود
وقتی کلمه N رو قبل از مقادیرم میزارم.. و وقتی میخاد رکورد رو اضافه بکنه ارور میده ینی خطای حین برنامه
در ضمن داده هایی که یونیکد بهشون میدم ینی کلمه N رو میزارم در جدولم nvarchar هست ینی یونیکد میگیره ولی نمیدونم مشکل از کجاست اینم عکس :
148304
توی سایت گشتم پیدا شد مشکلش اما من حتی دارم کمتر از اون حد مقادیر درون دیتابیسم میدم..
اینم دستور sql :

insert into dbo.Table_User
(FirstName,LastName,NumberMobile,UserName,Pass_wor d,IsAcitiv,CodeMeli,CodeWork,Madrak,Salray,WorckPl ace,Add_ress,FatherName,BirthDate) values
(N'میلاد','قربانی','465','sdsd,'45','Tr ue','105102545','45655','دیپلم','45','کتا ها','465',N'خسرو'N'8/21/2002')

ممنون میشم راهنمایی بکنید..

danialafshari
پنج شنبه 10 خرداد 1397, 23:28 عصر
با سلام
اینطور که نمیشه نظر داد، یک Script بذارید تا ببینم نوع داده ها چی هست
اشتباهی که تو کوئری میبینم بین خسرو و تاریخ , نگذاشتید N'خسرو'N'8/21/2002' و آیا همه فیلدهاتون Nvarchar هستند؟ چون همشون درون ' ' هستند !؟ مثلاً اون IsActiv که True شده و اگه نوعش bit باشه باید ' ' برداشته بشه یا CodeWork یا Birthday !
قبل از تست در محیط C#‎ کوئریتون رو در Sql Management تست کنید تا از صحتش مطمئن بشید
موفق باشید