PDA

View Full Version : ساخت برنامه برای ارسال اطلاعات به فرم html

pure_love
جمعه 18 خرداد 1397, 09:29 صبح
سلام بچه ها
نمیدونم پستمو تو انجمن درستی گذاشتم یا نه ! چون اینجا زیاد پست گذاشتم و همیشه کمکم کردن اینجا مشکلم مطرح کردم.
من تو اداره ای کار میکنم که اینترنت داخلی داره و باید در سیستم داخلیمون که با مرورگر فایرفاکس کار میکنه روزانه حدود ۷۰۰ تا فرم پر کنیم! یعنی یه قسمتی از سیستممون که داخل فایرفاکس باز میکنیم یه فرم هست که باید چندتا تکست باکس پر شه ! همش هم تکراریه ، باید ۷۰۰ تا فرم تکراری هربار ثبت شه و دوباره دکمه جدید بزنیم و باز ثبت شه...! در ضمن کد تشخیص رباط و انسان هم نداره ! میخاستم کمکم کنید چجوری میتونم برنامه ای بنویسیم یا یه رباطی بسازم که اینکار خودش انجام بده و تعریف کنم ۷۰۰ بار فرم پر شه و جدید بزنه و...!
نکاتی که شاید لازم باشه بدونید: ویندوزمون ۷ ، فایرفاکس ، اینترنت داخلی ، فرم ها هم چندتا تکست باکه و دوتا کشو
ممنون میشه کمکم کنید دوستان شدید لازممه و دوس دارم اینکار خودم انجام بدم
مرسی تشکر

nunegandom
جمعه 18 خرداد 1397, 12:22 عصر
با سلام میتونید با استفاده از javascript و grease monkey انجامش بدید کارهای تکراری رو!:لبخندساده:

nunegandom
جمعه 18 خرداد 1397, 12:29 عصر
میتونید از sublime و یا visual studio code یا phpstorm برای کدنویسی تون استفاده کنید
برای اینکه ببینید کدتون چکار میکنه به صورت realtime میتونید از inspector مرورگرهاتون استفاده کنید
کدهای جاوا اسکریپتی که بدردتون بخوره برای این پروژه:
var handler = document.getElementById('elemId').value='13';
اجرا کردن onchange هم handler.change({target:handler});

pure_love
جمعه 18 خرداد 1397, 12:46 عصر
دوستان عزیز مرسی بخاطر جوابتون ولی من مبتی هستم فقط در حد متوسط سی شارپ و html بلدم ! اگه میشه کامل توضیح بدید چیکار کنم و کد هاش کامل بگین یا آموزش کامل بدین لطفا
مرسی

336699
جمعه 18 خرداد 1397, 13:21 عصر
سلام
حتما نیازی نیست که یه برنامه ساخته بشه و سوار فایرفاکس بشه تا کاری انجام بدهد.
شما وقتی از مرورگر استفاده میکنید یکسری پارامترها رو با متد get و post ارسال می‌کنه.

پس شما میتوانید یه برنامه بسازید که نیازی به مرورگر نداشته باشه و پارامترهای موردنظر رو ارسال کنه

pure_love
جمعه 18 خرداد 1397, 14:43 عصر
سلام
حتما نیازی نیست که یه برنامه ساخته بشه و سوار فایرفاکس بشه تا کاری انجام بدهد.
شما وقتی از مرورگر استفاده میکنید یکسری پارامترها رو با متد get و post ارسال می‌کنه.

پس شما میتوانید یه برنامه بسازید که نیازی به مرورگر نداشته باشه و پارامترهای موردنظر رو ارسال کنه
نمیشه از مرورگر استفاده نکنم ! این سیستم ادارست مجبوری باید از شبکه داخلی و مرورگر استفاده کنم ! من برا راحتی کاره خودم دنبال راهیم که برنامه ای بسازم که خودش ۷۰۰ تا فرم بزنه

nunegandom
جمعه 18 خرداد 1397, 18:40 عصر
اگر دسترسی برای نصب برنامه ندارید هم میتونید وارد safe mode بشید و برنامه تون رو نصب کنید!
این مدلی که گفتن با متود post و get میتونید بزنید هم یک روش هست که احتمال به نتیجه رسیدنش از مرورگر + grease monkey بیشتره
اونم بخاطر باگ ها و ارور هاست
اما جاوا اسکریپتیه سریع تر پروژتون به اتمام میرسه
مثلا اگر یک dropdown داشته باشه که به یک وابسطه به یک dropdown دیگه باشه و متود onchange داشته باشه و فرم aspx باشه و machinkey رو برنامه نویس سایتش وارد نکرده باشه اصلا نمیتونید با javascript متود onchange رو fire کنید!
اما توی C# میتونید fire اش کنید!
دلیلش هم نمیدونم :لبخند: پروژه فعلیمه

pure_love
جمعه 18 خرداد 1397, 21:32 عصر
بچه ها متاسفانه این متد ها و روش هایی که میگین من اصلا نمیدونم چجوریه؟چه کدی بنویسم؟ کجا بنویسم؟چجوری بنویسمش و....
لطفا یه آموزش کامل بزارید من طبق اون انجام بدم به نتیجه برسم! در ضمن هر برنامه ای هم بخام میتونم رو سیستمم نصب کنم
مرسی

Mahmoud.Afrad
جمعه 18 خرداد 1397, 21:54 عصر
داده هایی که باید به فرم ارسال کنید از کجا میان؟ اگر تکراری هستند یا الگوی حاصی دارند یا از فایل خاصی میان میشه وگرنه برنامه هم براش بنویسید آخر مجبورید داده ها رو دستی وارد کنید.

pure_love
شنبه 19 خرداد 1397, 10:36 صبح
داده هایی که باید به فرم ارسال کنید از کجا میان؟ اگر تکراری هستند یا الگوی حاصی دارند یا از فایل خاصی میان میشه وگرنه برنامه هم براش بنویسید آخر مجبورید داده ها رو دستی وارد کنید.

آره تکراری هستند ! چندتا تکست باکسه که باید تو همش یه اطلاعات ثابت وارد کرد ! مثلا تو یه تکست باکسیش فقط اسم بیاد ( اسم ثابت مثلا همیش علی! ) تو یکیش فامیلی تو یکیش کشو باز شه یکیش انتخاب شه و...
همش ثابت و تکراریه فقط میخام فرم ها پر شن و ثبت بزنه باز جدید بزنه و فرم پر شده و دوباره .....

Msharp
دوشنبه 21 خرداد 1397, 13:23 عصر
میتونید یه اپ ساده بنویسین که یه سری تکست رو بفرسته به کلیپ برد و پیست کنید روی فرم .

pure_love
شنبه 02 تیر 1397, 13:06 عصر
میتونید یه اپ ساده بنویسین که یه سری تکست رو بفرسته به کلیپ برد و پیست کنید روی فرم .

بچه ها همه این هارو میدونم که باید چه برنامه ای بنویسم و چیکارا کنم!!!
لطفا راهنمایی کنید که چجوری کد نویسیش کنم ؟ یا یه برنامه آماده که یکی نوشته باشه بهم معرفی کنید ! یا یه چیزی که کمکم کنه !
مرسی

336699
یک شنبه 03 تیر 1397, 12:27 عصر
لطفا راهنمایی کنید که چجوری کد نویسیش کنم ؟ یا یه برنامه آماده که یکی نوشته باشه بهم معرفی کنید ! یا یه چیزی که کمکم کنه !
مرسی

کد نویسی به چه صورت باشد ؟ بستگی به اون سامانه اداره داره ، وقتی ما به سیستم اداره شما دسترسی نداریم نمی توانیم بیشتر از این کمک کنیم.

samiasoft
دوشنبه 04 تیر 1397, 12:05 عصر
مرسی

دوست عزیز الان بهتر بود با راهنمایی دوستان ابتدا سایت مربوطه را لود میکردید دستوراتشو تا جایی که بلد بودید مینوشتید تا بیشتر راهنماییتون کنیم.

اگر میبنید با جستجو کردن و صرف حوصله و وقت نمیتوانید انجام بدید من فکر میکنم بهتر است شما این رو سفارش بدید تا برایتان بنویسند!

همچنین اگر یه جستجویی میکردید میدیدید در خود این انجمن برنامه نویس بارها و بارها در این باره بحث شده حتی سورس کد هم داخل تاپیک ها هست اما متاسفانه شما جستجو نمیکنید !