PDA

View Full Version : سوال: کار با .exe در نرم افزارC#‎

مهرنوش73
شنبه 19 خرداد 1397, 12:10 عصر
سلام وقت بخیر .
من یک نرم افزار دارم که میخوام یه سری پارامترها ها به اون اضافه کنم . دسترسی به کدهای برنامه ندارم . بنابراین میخوام یه برنامهC#‎‎ بنویسم که این نرم افزار رو اجرا کنه و من تغییرات رو داخل برنامه خودم بدم . مشکلی الان مواجه هستم من الان .exe را فراخوانی کردم و با زدن یک کلید اجرا میشه . در این برنامه باید یه عکس لود بشه . میخوام که این عکس همزمان که در برنامه خودم لود میشه در این نرم افزار هم لود بشه . امکان این کار هست ؟!
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

alexmcse
شنبه 19 خرداد 1397, 12:29 عصر
لطف کنید توضیح واضح تری بدهید

مهرنوش73
شنبه 19 خرداد 1397, 12:46 عصر
یه نرم افزار دارم که فقط فایل .exe اون موجود هست . این نرم افزار عکس رو میگیره بعد از یه سری تغییرات پرینت میکنه . حالا من یه برنامه سی شارپ نوشتم که این فایل رو اجرا میکنه . داخل این برنامه سی شارپ یه عکس لود میکنم که میخوام داخل اون نرم افزار هم هم زمان لود بشه . من طرف سی شارپ یه سری تغییرات روی عکس به وجود بیارم و فقط اون نرم افزار عکس رو چاپ کنه.
امیدوارم واضح توضیح داده باشم

barnamenevisjavan
شنبه 19 خرداد 1397, 21:46 عصر
یه نرم افزار دارم که فقط فایل .exe اون موجود هست . این نرم افزار عکس رو میگیره بعد از یه سری تغییرات پرینت میکنه . حالا من یه برنامه سی شارپ نوشتم که این فایل رو اجرا میکنه . داخل این برنامه سی شارپ یه عکس لود میکنم که میخوام داخل اون نرم افزار هم هم زمان لود بشه . من طرف سی شارپ یه سری تغییرات روی عکس به وجود بیارم و فقط اون نرم افزار عکس رو چاپ کنه.
امیدوارم واضح توضیح داده باشم
سلام احتمال زیاد برنامه مبهم سازی نشده از برنامه dnspy استفاده کنید و اون exe رو بازکنید اینطوری میتونید کدهاشو ویرایش کنید و کد موردنظر رو اضافه کنید

مهرنوش73
یک شنبه 20 خرداد 1397, 08:05 صبح
سلام احتمال زیاد برنامه مبهم سازی نشده از برنامه dnspy استفاده کنید و اون exe رو بازکنید اینطوری میتونید کدهاشو ویرایش کنید و کد موردنظر رو اضافه کنید

متاسفانه برنامه اصلی رمز گذاری شده و دسترسی به سورس کدها امکان پذیر نیست . به همین دلیل یه برنامه دیگه نوشته شده که برنامه اصلی همروند با اون اجرا بشه

DotDotDot
یک شنبه 20 خرداد 1397, 09:54 صبح
درود بر شما
برنامه تو بفرست همونی که کریپت شده است تا بعد از کرک سورس رو برات بفرستم.

مهرنوش73
یک شنبه 20 خرداد 1397, 10:04 صبح
درود بر شما
چجوری باید برنامه رو اینجا آپلود کنم ؟:ناراحت:

DotDotDot
یک شنبه 20 خرداد 1397, 12:10 عصر
حالا اینجا اپلود نکنید
http://www.picofile.com/
اینجا اپلود کنید

مهرنوش73
یک شنبه 20 خرداد 1397, 12:32 عصر
حالا اینجا اپلود نکنید
http://www.picofile.com/
اینجا اپلود کنید

http://s9.picofile.com/file/8328815842/Installer_6_1_1_0.zip.html
این لینکش

sg.programmer
یک شنبه 20 خرداد 1397, 14:05 عصر
درود بر شما

سلام مهندس میتونید بگید چظور میخواین این کار را انجام بدید؟
چون رمزگزاری شده - و نرم افزاری که ازش میخواین استفاده کنید را هم میگید
DotDotDot
یک شنبه 20 خرداد 1397, 14:58 عصر
شاید هم نشه یا شایدم کار من نباشه,کار دکترها باشه, اجازه بدید اول تست کنم دوست عزیز.