PDA

View Full Version : لود نشدن کد کپچا

sajad prm
دوشنبه 04 تیر 1397, 10:21 صبح
سلام من یک کد کپچا رو نوشتم که از طریق session_ start و include یک فایل کپچا تصویر کپچای من رو میسازه و لود میکنه من وقتی این کد رو در لوکال تست میکنم کاملا جواب میده و کد کپچای من لود میشه ولی وقتی او ن رو هاست لینوکس cpanel تست میکنم کد کپچای من رو لود نمیکنه من تصاویر کد رو وقتی روی لوکال هست و رمانی که روی هاست میرم ضمیمه میکنم مشکل از کجاست ممکنه که مشکل از تنظیمات هاست باشه من با phpinfo اطلاعات هاست رو گرفتم و session enabled بود لطفا راهنمایی کنید هر چی فکر کردم به جایی نرسیدم ممنون

لارم به ذکر است که cms که ازش استفاده میکنم وردپرس هستش

لینکش هم www.weeklyfood.ir/login هستش و وقتی روی لینک ثبت نام نیستید کلیک کنید اونجا کپچا نشون داده نمیشه

plague
دوشنبه 04 تیر 1397, 11:45 صبح
معمولا 2 دلیل هستش که باعث این مشکل میشه

1 - فولدر کپچا رو نساختی روی سرور (اگه عکسا تو فولدری ذخیره میشن )
2 - کتابخونه GD که برای کار با عکسه روی سرور فعال نیست (ممکنه سیستم شما از کتابخونه هایی اضافه بر GD هم استفاده کنه )

sajad prm
سه شنبه 05 تیر 1397, 16:21 عصر
معمولا 2 دلیل هستش که باعث این مشکل میشه

1 - فولدر کپچا رو نساختی روی سرور (اگه عکسا تو فولدری ذخیره میشن )
2 - کتابخونه GD که برای کار با عکسه روی سرور فعال نیست (ممکنه سیستم شما از کتابخونه هایی اضافه بر GD هم استفاده کنه )

ممنون از راهنماییتون ولی من پوشه های فونت و بکگراند رو روی سرور ساختم وقتی phpinfo میگیرم هم gd souport رو enable میزنه ولی کد کپچای من از gd2 استفاده میکنه آیا با gd فرق میکنه ؟

plague
چهارشنبه 06 تیر 1397, 00:31 صبح
GD Version رو نگاه کن چند زده