PDA

View Full Version : پس از دوره های مقدماتی زبان چگار کنیم؟

shayanboy2
چهارشنبه 06 تیر 1397, 11:29 صبح
دوستان... من با مباحث اولیه زبان برنامه نویسی اشنا شدم... در در حال حاضر دارم روی برنامه نویسی اندروید با کاتلین کار میکنم.... قبل از اون هم کمی جاوا کار کرده بودم در حد اشنایی... میخواستم بدونم الان باید چجوری ادامه بدم؟ کتابخونه های زیادی توی اینترنت هستن و کد های نمونه... اما بعد از دانلود کتابخونه ها چجوری میتونم از اون ها استفاده کنم؟ یعنی چحوری باید متد ها رو یاد بگیرم؟ روش پیشرفت کردن در این زمینه چیه؟

hharddy
شنبه 09 تیر 1397, 14:18 عصر
یه دوره آموزشی برنامه نویسی تهیه کنید طبق سر فصل ها پیش برید. یا خودتون سرفصل ها و نگاه کنید به ترتیب تو اینترنت دنبال آموزش اون مبحث بگردید

shayanboy2
سه شنبه 12 تیر 1397, 22:05 عصر
به تازگی دوره کاتلین رو تموم کردم.. اما به هیج وجه دانش کافی برای نوشتن اپ رو کسب نکردم هنوز... نمیدونم برای قوی شدن بعد از این باید چه کار کنم...راه ادامه دادن چیه؟

Nevercom
چهارشنبه 13 تیر 1397, 10:38 صبح
من اون موقع ها که می‌خواستم اندروید رو شروع کنم، دوتا آموزش ویدئویی نگاه کردم که پروژه محور بود، یعنی آخر آموزش یه اپ ساخته میشد. به من خیلی کمک کرد از این جهت که چیزهایی رو یاد میگرفتم که برای ساخت اپ لازم بود ( و نه همه‌ی جزئیات ریز رو) و با کل فرآیند هم آشنا شدم.
خب من پروژه ای که تو آموزش بود رو ساختم و بعد از اون خودم یه پروژه برای خودم درنظر گرفتم و سعی کردم اونو انجام بدم.

پیشنهاد من اینه که یه پروژه برای خودت درنظر بگیر که نه خیلی ساده باشه و نه زیادی پیچیده و بزرگ، و اونو خودت انجام بده. هرجا به مشکل خوردی میتونی سرچ کنی یا تو انجمن بپرسی.

من دوتا نیرو رو برای کار در شرکت آموزش دادم و پس از آموزش، یه پروژه بهشون دادیم که انجام بدن و بعد اون استخدام بشن. از رو تجربه بهتون میگم که تنها حالتی که ممکنه واقعن "یاد" بگیرید اینه که خودتون به تنهایی، یه پروژه رو به سرانجام برسونید.

shayanboy2
چهارشنبه 13 تیر 1397, 15:22 عصر
من اون موقع ها که می‌خواستم اندروید رو شروع کنم، دوتا آموزش ویدئویی نگاه کردم که پروژه محور بود، یعنی آخر آموزش یه اپ ساخته میشد. به من خیلی کمک کرد از این جهت که چیزهایی رو یاد میگرفتم که برای ساخت اپ لازم بود ( و نه همه‌ی جزئیات ریز رو) و با کل فرآیند هم آشنا شدم.
خب من پروژه ای که تو آموزش بود رو ساختم و بعد از اون خودم یه پروژه برای خودم درنظر گرفتم و سعی کردم اونو انجام بدم.

پیشنهاد من اینه که یه پروژه برای خودت درنظر بگیر که نه خیلی ساده باشه و نه زیادی پیچیده و بزرگ، و اونو خودت انجام بده. هرجا به مشکل خوردی میتونی سرچ کنی یا تو انجمن بپرسی.

من دوتا نیرو رو برای کار در شرکت آموزش دادم و پس از آموزش، یه پروژه بهشون دادیم که انجام بدن و بعد اون استخدام بشن. از رو تجربه بهتون میگم که تنها حالتی که ممکنه واقعن "یاد" بگیرید اینه که خودتون به تنهایی، یه پروژه رو به سرانجام برسونید.
بله بله... گویا باید همین کار رو انجام بدم