PDA

View Full Version : طراحی گزارش توسط کاربر

aminttt
دوشنبه 11 تیر 1397, 13:02 عصر
سلام خسته نباشید می خواستم یک برنامه صدرو چک بنویسم و اینکه کاربر بتونه وقتی طرح چک عوض میشه بدون فیلد ها رو تغییر بده باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید

sds1920
سه شنبه 12 تیر 1397, 08:20 صبح
ببین دوست عزیز. من از تجربه خودم میگم با StimulReport.
شما میتونید گزارشی که میخواین طراحی کنید و با پسوند mrt ذخیره کنید. خود StimulReport یک دیزاینر داره که میتونید فایل رو باز کرده و فیلدها رو جابجا کنید و دوباره ذخیره کنید.
پس اگر شما همین Designer رو برای کاربر نصب کنید میتونه گزارشش رو تغییر بده. تنها نکته اینه که فایل های mrt رو به صورت Embeded Resource تعریف نکنید و مثل یک فایل خارج از exe برنامه باهاش رفتار کنید.

aminttt
سه شنبه 12 تیر 1397, 13:37 عصر
شما میتونید گزارشی که میخواین طراحی کنید و با پسوند mrt ذخیره کنید. خود StimulReport یک دیزاینر داره که میتونید فایل رو باز کرده و فیلدها رو جابجا کنید و دوباره ذخیره کنید.
پس اگر شما همین Designer رو برا
ی کاربر نصب کنید میتونه گزارشش رو تغییر بده. تنها نکته اینه که فایل های mrt رو به صورت Embeded Resource تعریف نکنید و مثل یک فایل خارج از exe برنامه باهاش رفتار کنید.
راهنمایی خیلی خوبی بود ممنون از شما

sds1920
سه شنبه 12 تیر 1397, 14:08 عصر
راهنمایی خیلی خوبی بود ممنون از شما
خواهش میکنم. امیدوارم که مشکلتون حل بشه

cmsdqq2
جمعه 15 تیر 1397, 16:09 عصر
پس اگر شما همین Designer رو برای کاربر نصب کنید میتونه گزارشش رو تغییر بده. تنها نکته اینه که فایل های mrt رو به صورت Embeded Resource تعریف نکنید و مثل یک فایل خارج از exe برنامه باهاش رفتار کنید.

سلام، دوست عزیز ممنون از پاسخگویی شما

بنده در خصوص تغییر گزارش سوالی داشتم و میخواستم بدونم چطور میشه از انجام این کار جلوگیری کرد.

سوالم رو در این لینک پرسیدم: http://barnamenevis.org/showthread.php?298042-%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%8A%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%87%D8%A7%D9%8A-stimulsoftrport

لینک: http://barnamenevis.org/showthread.php?298042-%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%8A%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%87%D8%A7%D9%8A-stimulsoftrport

ممنون میشم راهنمایی کنید.