PDA

View Full Version : مشکل در روت پست لاگین لاراول 5.6

ehsan-68
شنبه 16 تیر 1397, 12:56 عصر
با سلام

تا دیروز صفحه لاگین کار میکرد و وارد بخش مدیریت می شد

امروز صفحه لاگینم بعد از ارسال اطلاعات فرم فقط رفرش میشه و تویه همون صفحه لاگین میمونه

لطفا راهنمایی بفرمایید.

البته یک موردی که هست اینکه یک پکیج بنام ValidateBackHistory نصب کردم برای جلوگیری از دکمه بک بعد از لاگ اوت شدن
البته جایی واردش نکردم هنوز

** چجوری میشه کلا حذفش کرد از پروژه تا یک امتحان بکنم ممکنه از این باشه

ehsan-68
یک شنبه 17 تیر 1397, 07:58 صبح
سلام
مشکل همین پکیجیه که نصب کردم چون بکاب قبلی پروژه درسته قبل از نصب کردن پکیج

لطفا بگید پکیجو چجوری حذف کنم بصورت کامل

البته در قسمت vendor پوششو پیدا نمیکنم و بشکل میدلور وارد شده

hamedarian2009
یک شنبه 17 تیر 1397, 17:35 عصر
سلام برای حذف پکیج کافیه از داخل فایل composer.json و قسمت require اون خط مربوط به اون پکیج رو حذف کنید و بعدش دستور composer update رو داخل پروژتون با استفاده از cmd اجرا کنید

plague
دوشنبه 18 تیر 1397, 13:56 عصر
https://stackoverflow.com/questions/23126562/how-to-remove-a-package-from-laravel-using-composer

ehsan-68
سه شنبه 19 تیر 1397, 07:45 صبح
سلام دوستان عزیز متشکر از پاسخ

ولی عرض کردم میدلوره در composer.json نیست

مشکل رو هم حل کردم و در آخر مجبور به بازگردانی بکاب شدم

ehsan-68
یک شنبه 24 تیر 1397, 11:14 صبح
سلام مجدد

جالبه باز مجدد این مشکل ایجاد شد و باز هم صفحه لاگین بعد از ارسال فرم جهت احراز هویت رفرش میشه:متفکر::متفکر:

ehsan-68
یک شنبه 24 تیر 1397, 12:13 عصر
سلام مجدد

مشکل بخاطر آبدیت شدنه

وقتی فایل ها آبدیت میشن فایل AuthenticatesUsers به حالت پیشفرض لاراول بر میگرده و از اونجایی که من فیلد email رو تغییر دادم به username بخاطر همین نمیشناسه در آبدیت جدید باز باید بصورت دستی تغییر بکنه

گفتم بگم که اگه کسی مثل من در این فایل تغییری میده و به مشکل مشابه میخوره به کارش بیاد

امیدوارم دوستان متوجه توضیحات من شده باشند اگر نشدن بگین کاملتر توضیح بدم

plague
یک شنبه 24 تیر 1397, 14:49 عصر
شما نباید فایل های داخلی لاراول رو ویرایش کنی مشخصا تو آپدیت برمیگردن
اگه میخای فیلد لاگین رو تغییر بدی یا حالا هر تغییر دیگری بوجود بیاری توی پروسه لاگین کافیه که توی کنترل لاگین controllers/auth/LoginController.php رونویسش کنی
این کلاس از کلاس لاگین لاراول ارث بری کرده در نتیجه شما میتونی توابع داخلی کلاس لاگین لاراول رو اینجا رو نویس کنی و تغییر توشون ایجاد کنی و دیگه تو آپدیت هم تغییر نمیکنه