PDA

View Full Version : بهترین منبع یادگیری #C چیست؟

bardia nakan
شنبه 30 تیر 1397, 18:49 عصر
سلام
مدتیه که تصمیم گرفتم برنامه نویسی با زبان C#‎ رو شروع کنم ولی نمی دونم از کجا شروع کنم و ازچه منابعی استفاده کنم
یکی میگه DVD های آموزشی بهتره و یکی دیگه میگه کتاب
لطفا راهنماییم کنین

barnamenevisjavan
شنبه 30 تیر 1397, 22:06 عصر
سلام
مدتیه که تصمیم گرفتم برنامه نویسی با زبان C#‎‎ رو شروع کنم ولی نمی دونم از کجا شروع کنم و ازچه منابعی استفاده کنم
لطفا راهنماییم کنین
سلام قطعا فیلم اموزشی خیلی بهتره
برای شروع میتونید یه دوره اموزشی سی شارپ رو دانلود کنید (رایگان زیاد هست، پولی هم هست سایت دانشجویار)
اگر یکم پیش زمینه داشته باشین برای شروع قوی و بهتر میتونید از اموزش های پروژه محور استفاده کنید

fazl11
شنبه 30 تیر 1397, 23:10 عصر
سلام
به نظرم دانشجویار و سون لرن هم خوبه

sds1920
یک شنبه 31 تیر 1397, 09:10 صبح
به نظر من بهترینی وجود نداره. شما با یک کتاب ساده شروع کن. وقتی به اصول برنامه نویسی با سی شارپ آشنا شدی یک پروژه ساده رو انجام بده.
تجربه ای که از هر پروژه به دست میاد توی هیچ کتابی نوشته نشده.
در ضمن از stackoverflow.com هم غافل نشو که به گردن همه ما حق برادری داره.

bardia nakan
یک شنبه 31 تیر 1397, 09:47 صبح
ممنون بابت راهنمایی هاتون.

bardia nakan
یک شنبه 31 تیر 1397, 10:55 صبح
سلام قطعا فیلم اموزشی خیلی بهتره
برای شروع میتونید یه دوره اموزشی سی شارپ رو دانلود کنید (رایگان زیاد هست، پولی هم هست سایت دانشجویار)
اگر یکم پیش زمینه داشته باشین برای شروع قوی و بهتر میتونید از اموزش های پروژه محور استفاده کنید

سلام ، ممنون
من قصد دارم از صفر شروع کنم،در این صورت چه راهی پیشنهاد می کنید؟

rahmatipoor
یک شنبه 31 تیر 1397, 12:40 عصر
من هم با آقای sds1920 مواقم.به نظر من این روش خوبه البته بعدش هم میتونن از فیلم آموزشی استفاده کنند ولی اول باید با مفاهیم کلی آشنا بشن

این جمله تون رو هم که باید اساتید ادبیات بیان تحلیل کنن و توضیح اون از حوصله اینجا خارجه :تشویق:

در ضمن از stackoverflow.com هم غافل نشو که به گردن همه ما حق برادری داره.

one hacker alone
یک شنبه 31 تیر 1397, 16:10 عصر
سلام
مدتیه که تصمیم گرفتم برنامه نویسی با زبان C#‎‎ رو شروع کنم ولی نمی دونم از کجا شروع کنم و ازچه منابعی استفاده کنم
لطفا راهنماییم کنین

سلام
واقعیتی که در مورد اموزش های افلاین وجود داره و باید بپذیریم اینه که شما زمانی که فیلم یا کتاب آموزشی تهیه میکنید فارغ از اینکه چقدر قدرتمند تهیه شده باشه نمیتونه جوابگوی سوالات شما باشه
بهرحال هر فردی با توجه به استعداد و پیشینه ای که از اون موضوع داره یه سری مباحث براش تازگی داره و یه سوالاتی داره لذا فیلم های اموزشی نمیتونن به سوالی که اون لحظه ذهن شما رو درگیر کرده پاسخ بدن و شما نیاز به گذراندن دوره هایی دارید که در اموزشگاه ها بزگزار میشه
اموزشگاه چند مزیت داره
اول اینکه شما به مدرسی دسترسی دارید که میتونید سوالاتتون رو بپرسید و بدون هیچ ابهامی به ادامه اموزش بپردازید و دوم اینکه سرعت یادگیری بالاتر هست و زمان کمتری از شما تلف میشه

حالا در کنار اینکه ما اموزشگاه حضوری در هر شهری داریم اموزشگاه های انلاین هم هستند

من اموزشگاه جهاد علمی رو به شما پیشنهاد میکنم اما اما اما اما
قبل از استفاده از دوره هاشون هزینه دوره ها + ساعت دوره ها + سرفصل ها رو کنار هم بزارید و با سایر اموزشگاه های انلاین مقایسه کنید
تمامی اینها یک طرف مدرس دوره بی دریغ و با انرژی با قدرت بیان عالی مطالب رو با مثال های ملموس ارائه می ده و همچنین انتقال تجارب برنامه نویسی به کاربران بسیار چشم گیر است
همچنین جلسات اول رو رایگان شرکت کنید اگه از مدل تدریس استاد خوشتون نیومد به سراغ اموزشگاه های دیگه برید
خویش اینه کلاس ها شبها و به صورت زنده و راه دور برگزار میشه و شما تو هر شهری با اینترنت معمولی میتونید دسترسی داشته باشید به محیط کلاس و استفاده کنید

کانال جهاد علمی @ittwir
سایت ittw. ir