PDA

View Full Version : بهترین روش اندروید sdk

hamed9090
پنج شنبه 04 مرداد 1397, 20:34 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم
میخواستم بدونم کسایی که برنامه نویسی میکنید چجور sdk رو آپدیت میکنید از طریق خود اندروید استادیو و اندروید sdk که نمیشه هرچی هم نتم خوب باشه و قند شکن میزنم نصفش دانلود میشه قطع میشه.
یه روشم هست که تو sdk منیجر میزنن دانلود بشه بعد قطع میکنن میرن تو پوشه temp اسم فایل بر میدارن و از آدرس گوگل دانلود میکنن اونم رو sdk tools جواب میده ولی api ها جواب نمیده هرکس روشی بلده راهنمایی کنه ...
ممنون؟؟؟

loo30fer
پنج شنبه 04 مرداد 1397, 21:35 عصر
خیلی سادس Sdk که باز کردی ادرس لیستهای تو قسمت log برمیداری بعد تک تک ادرسهارو تو مرورگرت باز میکنی بعد میری رو اون api که میخوای دان کنی روش که کلیک کردی SHA1 رو بردار و تو ادرس مربوطش تو مروگرت سرچ کن لینکش برات میاره بهمین راحتی
در کل راه زیاده

farhad_shiri_ex
شنبه 06 مرداد 1397, 02:57 صبح
با سلام خدمت دوستان محترم
میخواستم بدونم کسایی که برنامه نویسی میکنید چجور sdk رو آپدیت میکنید از طریق خود اندروید استادیو و اندروید sdk که نمیشه هرچی هم نتم خوب باشه و قند شکن میزنم نصفش دانلود میشه قطع میشه.
یه روشم هست که تو sdk منیجر میزنن دانلود بشه بعد قطع میکنن میرن تو پوشه temp اسم فایل بر میدارن و از آدرس گوگل دانلود میکنن اونم رو sdk tools جواب میده ولی api ها جواب نمیده هرکس روشی بلده راهنمایی کنه ...
ممنون؟؟؟

یک وی پی ان مثل hotSpot راه اندازی کن سرعت اینترنت هم باید حداقل ۲تا۳ MG/SEC باشه بعد تو خود اندروید استودیو در قسمت تنظیمات در قسمت Android SDK گزینه show package details را هم تیک بزن بعد از بارگذاری لیست sdk یی که می خواهید را انتخاب کنید فقط باید یک به یک انجام بدید نباید چند تا تیک با هم انتخاب کنید یعنی چه برای tools وچه برای platforms باید هر گزینه را یکبار انتخاب کنید بعد از دانلود و نصب الباقی گزینه هایی که لازم دارید انتخاب کنید
اگر تک تک انتخاب کنید درصد موفقیت در نصب خیلی بیشتر هست وگرنه امکان انتخاب همه گزینه ها باهم وجود داره. اینم گفتم الان اساتید نیان بگن که اینطوره اونطوره....

capitan_nemesis
دوشنبه 15 مرداد 1397, 15:10 عصر
من از خود اندروید استودیو میگیرم

angelmou
چهارشنبه 14 شهریور 1397, 15:48 عصر
دوستان منم همچین مشکلی دارم، آفلاین نصب کردم انگار برنامه نمیتونه تشخیصش بده
آنلاینم نصب میکنم میگه نمیتونه نصبش کنه و یه ارور میاد که نمیتونه تنظیمات ذخیره کنه
بنظرتون چیکار کنم؟

capitan_nemesis
شنبه 24 شهریور 1397, 13:00 عصر
من vpn خریداری کردم از خود اندروید استودیو آپدیت میکنم

hamed9090
دوشنبه 26 شهریور 1397, 16:02 عصر
چی رو خریداری کردید؟؟؟

Nevercom
سه شنبه 27 شهریور 1397, 01:37 صبح
اگه به سرور مجازی (که خارج از ایران باشه موقعیت سرور) در اختیار دارید، با Outline میتونید خیلی ساده و سریع سرویس پروکسی راه‌اندازی کنید که نه مشکل تحریم داشته باشید و نه کاهش سرعت.

در پاسخ سوالتون من همیشه از خود اندروید استودیو آپدیت ها رو می‌گرفتم

hatamiam
سه شنبه 27 شهریور 1397, 11:57 صبح
هم از طریق اندروید استادیو میتونی و هم از طریق SDK Manager
فقط فیلترشکن خوب و اینترنت سرعت بالا لازمه‌ی انجام این کار هستش